Gaminiai krovininiam transportui

stage_goods_TT

Krovininių automobilių padangos: prekės

„Continental“ skelbia apie nemokamą krovininių automobilių padangų pakeitimo programą.

17/07/2015

  • Į nemokamo pakeitimo programą įtrauktos 205/75 R17.5 „Conti Hybrid LS3“ padangos
  • Negauta pranešimų apie žmonių sužeidimus ar avarijas

Hanoveris, 2015 m. liepos  17 d. Šiandien „Continental“ paskelbė apie nemokamą maždaug 12 000 krovininių automobilių padangų pakeitimo programą. Nemokamai keičiamos padangos 205/75 R17.5 „Conti Hybrid LS3“, pagamintos nuo 2014 m. 27-osios savaitės iki 2015 m. 26-osios savaitės. Šios padangos parduotos daugiausia originalios įrangos gamintojams Europoje, o mažesnis kiekis – kaip pakaitinė įranga.

 

Mes gavome pranešimus iš klientų, kad keliais išimtinais atvejais iš šio gaminio netikėtai išsileido oras. Pranešimų apie žmonių sužeidimus ar avarijas nėra. Dėl gręsiančio panašių atvejų pasikartojimo pavojaus „Continental“ nusprendė pakeisti gaminį. Ant atitinkamos „Conti Hybrid“ 205/75 R17.5 vairuojamosios padangos yra DOT serijos numeriai HW96 F7T9 nuo 2714 iki 2615. Klientai padangas gali identifikuoti pagal šį užrašą, įspaustą ant padangos šoninės sienelės.

 

„Continental“ pranešė atsakingoms nacionalinėms institucijoms apie šį nemokamą padangų pakeitimą. Kompanija glaudžiai bendradarbiauja su atitinkamais originalios įrangos gamintojais ir padangų platintojais bei pardavėjais, kad nustatytų klientus, įsigijusius šias keičiamas padangas. Tokius klientus mes nedelsdami įspėsime ir informuosime apie šios savanoriškos programos detales. Naujos padangos ir jų montavimas klientams nieko nekainuos.

 

Visus klientus, kurie ieško išsamesnės informacijos, pvz., kaip nustatyti, kurios padangos įtrauktos į šią programą ar kaip gauti pakeitimo padangas, prašome apsilankyti „Continental“ svetainėje www.continental-truck-tires.com/exchange.