Gaminiai krovininiam transportui

stage_goods_TT

Krovininių automobilių padangos: prekės

Nemokamos pakeitimo programos priežastys

Kokioms padangoms taikoma ši nemokamo padangų pakeitimo programa? Keičiamų padangų dydis, gaminio linija ir DOT serijos numeriai yra šie:

  • padangos prekės ženklas: „Continental“
  • gaminio linija ir pavadinimas: „Conti Hybrid LS3“
  • dydis: 205/75 R17.5
  • DOT serijos numeriai: HW96 F7T9: nuo 2714 iki 2615

Paskutinieji keturi DOT serijos numerio skaitmenys rodo gamybos laikotarpį (savaitę / metus). Pagal šią programą nemokamai keičiamos padangos, pagamintos nuo 2014 m. 27-osios savaitės (2714) iki 2015 m. 26-osios savaitės (2615). Jokioms kitoms padangoms ši programa netaikoma.
Čia galite rasti ant padangos šoninės sienelės įspausto užrašo nuotraukas ir pasitikrinti, ar jūsų padangos įtrauktos į šią pakeitimo programą.    

   

Kodėl mes vykdome šią nemokamo pakeitimo programą?
Mes gavome pranešimus iš klientų, kad keliais išimtinais atvejais iš šio gaminio netikėtai išsileido oras. Pranešimų apie žmonių sužeidimus ar avarijas nebuvo. Dėl gręsiančio panašių atvejų pasikartojimo pavojaus „Continental“ nusprendė pakeisti gaminį.

Ką jums reikia daryti, jei turite į šią keitimo programą įtrauktų padangų?

Jūs privalote kuo skubiau pakeisti šias padangas. Prašome kreiptis į vietinį mūsų atstovą, kurio adresą rasite šioje svetainėje, ir kuris suteiks daugiau informacijos.

Įspėjimas dėl saugos:
Mes primygtinai rekomenduojame pasitikrinti, ar neturite į šią keitimo programą įtrauktų padangų, kad kuo skubiau jas pasikeistumėte. Daugiau informacijos rasite DUK skyriuje!