Gaminiai krovininiam transportui

stage_goods_TT

Krovininių automobilių padangos: prekės

DUK – dažnai užduodami klausimai

Kokioms padangoms taikoma ši nemokamo padangų pakeitimo programa?

„205/75 R17.5 Conti Hybrid LS3“ padangoms, kurių DOT serijos numeriai yra nuo HW96 F7T9 2714 iki 2615. Šios padangos parduotos daugiausia Europoje tiek originalios, tiek atsarginės (mažesnis kiekis) įrangos gamintojams.

Kaip man sužinoti, ar mano krovininio automobilio padangoms taikoma ši pakeitimo programa?

Prašome pasitikrinti ant padangos šoninės sienelės įspaustą užrašą.

  • padangos prekės ženklas: „Continental“
  • gaminio linija ir pavadinimas: „Conti Hybrid LS3“
  • dydis: 205/75 R17.5
  • DOT serijos numeriai: HW96 F7T9: nuo 2714 iki 2615


Paskutinieji keturi DOT serijos numerio skaitmenys rodo gamybos laikotarpį (savaitę / metus). Pagal šią programą nemokamai keičiamos padangos, pagamintos nuo 2014 m. 27-osios savaitės (2714) iki 2015 m. 26-osios savaitės (2615).

Padangas jums reikia keisti tik tuo atveju, jei atitinka visi keturi šio derinio duomenys. Prašome atkreipti dėmesį: vairuojamosios padangos gali būti sumontuotos ant visų ašių.
Padangų identifikavimas

Aš radau nurodytas padangas ant savo sunkvežimio ar sandėlyje. Ką man reikia daryti? 

Aš radau nurodytas padangas ant savo sunkvežimio ar sandėlyje. Ką man reikia daryti?

Jums reikia tiesiogiai susisiekti su „Continental“ klientų aptarnavimo dėl padangų tarnyba. Čia galite rasti kontaktinę informaciją. Pagal šią programą keičiamas padangas reikia pakeisti kuo skubiau.

Kiek man tai kainuos?

„Continental“ padengia jūsų išlaidas tiek už atsargines padangas, tiek ir už jų montavimą. Taip pat žr. 5 klausimą apie šios nemokamo pakeitimo programos trukmę.

Kada ši pakeitimo programa prasideda ir kiek laiko trunka?

„Continental“ jau pradėjo šią nemokamo padangų pakeitimo programą ir į ją įtrauktas padangas reikia pakeisti kuo skubiau. Mes užtikriname nemokamą pakeitimą iki 2016 m. kovo 31 d., nepriklausomai nuo jūsų šalyje galiojančių griežtesnių apribojimų. Nuo 2016 m. balandžio 1 d. mes kompensuosime tik atitinkamų padangų vertę pagal jų protektoriaus nudilimą ir jums reikės sumokėti už padangų montavimą.

Kokia procedūra taikoma tuo atveju, jei nėra atitinkamos „Continental“ padangos?

Savo įmonėje mes darome viską, kad visiems klientams padangas pakeistumėme į atitinkamas „Continental“ padangas. Jeigu dėl tam tikrų priežasčių to bus neįmanoma padaryti, mes tomis pačiomis sąlygomis pasiūlysime kito aukščiausios klasės prekės ženklo atitinkamą padangą.

Kodėl šios padangos keičiamos?

Mes gavome pranešimus iš klientų, kad keliais išimtinais atvejais pro padangos karkasą išlindo kordas. Dėl to padangoje gali staiga sumažėti slėgis. „Continental“ negavo jokių pranešimų apie žmonių sužeidimus, susijusius su šia problema. Šią pakeitimo programą mes pradėjome, siekdami išvengti bet kokio galimo pavojaus eismo dalyviams.

Ar saugios kitos „Continental“ padangos?

„Continental“ prekės ženklas reiškia aukščiausios kokybės padangas. „Continental“ padangos kuriamos ir gaminamos vadovaujantis aukščiausiais kokybės reikalavimais. Mūsų klientų ir kitų eismo dalyvių saugumas visada buvo ir yra didžiausias mūsų prioritetas. Minėti defektai buvo aptikti tik konkrečiame gaminyje ir neturi nieko bendro su kitomis „Continental“ prekės ženklo padangomis.

Ar įvyko kokių nors avarijų ir ar buvo sužeisti žmonės?

Ne, mums nepranešta apie jokias avarijas ar žmonių sužeidimus.

Kur galėčiau gauti daugiau informacijos, jei man iškiltų kitų klausimų? 

Daugiau informacijos, įskaitant „Continental“ atstovų jūsų šalyje kontaktinius duomenis, rasite čia. Išsamesnę informaciją jums pateiks mūsų atstovai.