Gaminiai krovininiam transportui

stage_CLC_TT

ContiLifeCycle™

ContiLifeCycle

Mūsų padangos tarnauja ilgiau

ContiLifeCycle

Daug „Continental Truck Tires“ padangų gyvenimų

Quickfacts

„Continental“ sunkvežimių padangos sukurtos ypatingam taupymui visą naudojimo laiką. „ContiLifeCycle“ ciklas prasideda įsigijus naujas padangas ir tęsiamas pritaikant mūsų pažangų „ContiCasingManagement“ atnaujinimo metodą.

„ContiLifeCycle“ prailgina jūsų padangų naudojimo laiką ir žymiai sumažina išlaidas padangoms.

Įsigydami atnaujintą padangą jūs ne tik sutaupote, bet ir tausojate gamtą, nes iš naujo panaudojus padangos karkasą, taupoma energija ir ištekliai. Pakartotinis karkaso panaudojimas taip pat mažina senų padangų naudojimą.

New_Continental_Tires

Naujos „Continental“ padangos

Naujos „Continental“ padangos – sukurtos daugiau nei vienam gyvenimui

Ne visi keliai vienodi – tai itin tinka kalbant apie transportą. Tai žinodami kūrėme „Continental“ sunkvežimių padangas, kurios yra pritaikytos išskirtinei jūsų transporto veiklai. Tai reiškia, kad gali būti išnaudotos visos jų galimybės, sumažinant išlaidas transportui.

„Continental“ atnaujinimas užtikrina, kad jūsų padangos yra itin taupios. Turėdamos optimizuotus ir puikiai pritaikytus sutvirtinimus su skirtingomis medžiagomis ir geriausiai paskirčiai pritaikytu profiliu, „Continental“ atnaujinimas užtikrina ypatingą konstrukcijos tvirtumą. Tvirtumą, kuris atsiperka.

„Continental“ karkasas yra vertinga investicija, kadangi jis naudojamas kaip vertinga žaliava atnaujinimui. Iš naujo panaudojus karkasą jūs ne tik tausojate gamtos išteklius, bet ir taupote savo biudžetą.


Regrooving_CLC

Protektoriaus atnaujinimas

Protektoriaus atnaujinimas – sumanus sprendimas, kad padangos tarnautų ilgiau

Profesionalus protektoriaus atnaujinimas yra sumanus pasirinkimas, kuris prailgina padangos naudojimo laiką, taip dar labiau taupant.

Iš tiesų protektoriaus atnaujinimas atsiperka dukart. Pirmiausiai, padangas galite naudoti ilgiau, o antra – mažesnio aukščio profilis mažina pasipriešinimą riedėjimui ir užtikrina mažesnes degalų sąnaudas. O dar yra nauda aplinkai, kadangi ilgiau naudojama padanga tausoja vertingas žaliavas. Žinoma, padanga turi būti pažymėta, kad yra tinkama atnaujinimui. Bet kad būtų išnaudotos visos šios galimybės nepažeidžiant karkaso, atnaujinti protektorių turi tik kvalifikuoti specialistai.


Casing_Management

ContiCasingManagement™

„ContiCasingManagement™“– itin naudinga paslauga

„Continental“ padangos atsiperka labai greitai. Ir ne tik dėl ypatingos mūsų padangų kokybės bei ilgo naudojimo laiko. Jums taip pat suteikiama „ContiCasingManagement” paslauga, leidžianti kontroliuoti išlaidas visą naudojimo laiką.

„ContiCasingManagement” procese naudojami standartizuoti viso padangos karkaso priežiūros procesai. Pavyzdžiui, galite naudotis mūsų internetine priežiūros sistema, nuolatos stebėti naudotų padangų atsargas ir nuspręsti, ką norite daryti su naudotomis padangomis: jas parduoti, atnaujinti protektorių ar tiesiog perduoti mums – visada ir kada tik norite. Tai užtikrina skaidriausią jūsų parko priežiūrą ir didžiausią lankstumą.


ContiCasingManagement™:

  • Karkasų surinkimas;
  • Karkasų tikrinimas / vertinimas;
  • Karkasų supirkimas;
  • Utilizacij
  • „ContiCasingBank“ (taip pat – ir ataskaitos internetu)

Retreading_CLC

Protektoriaus atnaujinimas

„ContiTread“ yra „Continental“ aukščiausios klasės protektorius, skirtas šaltajam atnaujinimo metodui.

Šis protektorius pagamintas išskirtinai naudojant „Continental“ mišinius ir raštą. Pasirinkus šį būdą, padanga turės naują protektorių, bus pratęstas jos naudojimo laikas ir taip sumažintos išlaidos padangoms.

Geriausi rezultatai pasiekiami kai protektoriaus atnaujinimui naudojami pažangūs ir aukštos kokybės „Continental“ karkasai. „ContiTread“ gali būti pritaikytas ir kitiems karkasams.

Naudodami mūsų aukščiausios klasės „ContiRe“ protektoriaus atnaujinimą, „Continental“ sunkvežimių padangoms suteiksite naują gyvenimą ir išnaudosite visus padangos teikiamus ekonominius privalumus.

„ContiRe“ yra analogas to, kaip mes gaminame naujas padangas naudodami tuos pačius raštus ir gumos mišinius. Naudojami tik „Continental“ karkasai, kurie atnaujinami iki pat apvado apsaugos. Šiuo būdu taip pat atnaujinamos ir padangos šoninės sienelės.

Užtikrinant mūsų aukščiausios kokybės standartus kiekviena padanga testuojama atsparumo ir saugumo bandymuose pagal nustatytą kokybės standartą, o kiekvienas „ContiRe“ turi „Continental“ garantiją. Tai ir ypatingai didelė rida užtikrina, kad „ContiRe“ yra geriausias atnaujinamų padangų pasirinkimas.

Padangos gali būti atnaujintos dviem būdais: karštuoju ir šaltuoju. Tik kruopščiai atrinkti ir tinkamai patikrinti karkasai naudojami vienu iš šių būdų. Gamybos metodas yra vienodas abiem atvejais iki tada, kol padengiamas protektorius ir atliekama vulkanizacija.

 

Karštasis protektoriaus atnaujinimo būdas

Karštojo  protektoriaus atnaujinimo būdu protektoriaus padengimas iš esmės yra toks pats kaip gaminant naują padangą.

Protektorius nuimamas nuo formos ir dengiamas ant minkšto karkaso. Po to protektorius ir karkasas yra sujungiami vulkanizavimo kameroje su norimo rašto protektoriumi. Protektoriaus raštas yra suformuojamas vulkanizacijos metu lygiai taip pat kaip ir naujos padangos gamyboje.

„Continental“ karšto atnaujinimo sunkvežimio padangos yra atnaujinamos nuo krašto iki krašto. Pagrindinis šio metodo privalumas yra tas, kad atnaujinamos ir padangos sienelės, taip užtikrinant, kad karštuoju būdu atnaujinta padanga beveik nesiskiria nuo naujos padangos.

 

Šaltasis protektoriaus atnaujinimo būdas

Naudojant šaltąjį protektoriaus atnaujinimo būdą, suformuotas ir vulkanizavimui paruoštas protektorius uždedamas ant karkaso. Taikomas slėgis užtikrina, kad protektorius optimaliai prisitaiko prie padangos kontūro ir garantuoja, kad visos dalys yra patikimai sujungtos kai padanga yra vulkanizavimo kameroje. Taip paruošta padanga yra vulkanizuojama naudojant slėgį kameroje.

 

ECE 109

ECE Nr. 109 nurodymas apibrėžia komercinių transporto priemonių ir jų priekabų restauruotų pneumatinių padangų standartus. Šis reglamentas apibrėžia griežtą kokybės kontrolę, kuri nuo 2006 m. rugsėjo privaloma visiems padangų restauruotojams, siekiant užtikrinti aukštą restauruotų padangų kokybę.