Gaminiai krovininiam transportui

stage_goods_TT

Krovininių automobilių padangos: prekės

„ContiLifeCycle“ gamykla Petaling Jaya, Malaizijoje

„ContiLifeCycle“ padangų restauravimo gamyklos planavimas su visiškai nauja įranga ir gamybos sistema prasidėjo 2011 m. „Mes įdiegėme itin kruopščią karkasų patikrą, siekdami užtikrinti, kad padangų atnaujinimui būtų naudojami tik aukščiausios kokybės karkasai,“ – prisimena buvęs gamybos ir tyrimų vadovas Manuel Ruiz-Ortega. Kitas žingsnis buvo įrenginių modernizavimas.

Image

Tačiau vien tik įrenginiai neužtikrina geresnio restauravimo. Reikalingi itin aukštos kvalifikacijos patyrę darbuotojai, taip pat patikimos priežiūros, gamybos ir kokybės kontrolės sistemos. Taigi mūsų visos pajėgos buvo perkvalifikuotos pagal naujus, iš naujo nustatytus kokybės standartus. Mes sukūrėme klientams pritaikytą sistemą, kuri ne tik leidžia žinoti kur yra naudojami karkasai, bet ir nustatyti svarbiausius su kokybe susijusius parametrus restauravimo metu.

Ši nauja sistema leidžia „ContiLifeCycle“ gamyklai veikti kaip „ContiLifeCycle“ partnerių mokymo centrui visame APAC regione. Mūsų mokymo centre naujiems partneriams pristatome, kad „Continental“ su „ContiLifeCycle“ restauravimo sprendimu yra patikimas partneris, užtikrinantis sėkmingą veiklą,“ – sako Stanley George, „ContiTread Process“ specialistas Azijos ir Ramiojo vandenyno regione. „Prieš tai, kai leidžiame restauruotojams naudoti mūsų iš anksto vulkanizuotus protektoriaus įdėklus, jie turi atitikti „Continental“ aukščiausios kokybės standartus.“ Tai apima gamybą ir kokybės tikrinimą partnerių įmonėse visuose etapuose. Ir kai jie lankosi gamykloje, mūsų padangų restauravimo partneriai gali įsitikinti, kokie yra aukšti „Continental“ protektoriaus atnaujinimo standartai.