Gaminiai krovininiam transportui

stage_goods_TT

Krovininių automobilių padangos: prekės

„ContiLifeCycle™“ Amerikos žemynuose

Šiandien „Continental“ turi daugiau kaip 30 įgaliotų „ContiTread“ atstovų Kanadoje, JAV, Meksikoje, Ekvadore, Čilėje ir Brazilijoje. Šioms rinkoms daugiau kaip milijoną paruoštų protektorių „ContiTread“ tiekia Moreloje (Meksika) esanti gamykla. O ateities planai šiame regione yra dar didesni.

Image

„Mūsų tikslas yra kartu su „ContiTread“ licencijomis suteikti išsamų pasiūlymą, leidžiantį verslininkams plėsti savo veiklą su aukščiausios kokybės produktais, inžinerine ir technine pagalba bei veiklos parama,“ – sako John Barnes, „ContiLifeCycle“ veiklos vadovas Amerikos žemynų regione. Netrukus bus siūloma patentuota programinė įranga, skirta užtikrinti veiksmingas operacijas ir „ContiMachinery“ – „Continental“ sukurta padangų restauravimo įranga, atitinkanti griežtas specifikacijas. „Continental“ taip pat siekia tapti vieninteliu medžiagų atnaujinimui tiekėju, siūlydama daugiau nei 800 pavyzdžių, reikalingų sėkmingai padangų atnaujinimo veiklai Amerikos žemyne.

Šiuo metu JAV, Kanadoje ir Meksikoje siūloma 18, o Lotynų Amerikoje – 13 gaminių serijų, kurie atitinka naujausius „Continental“ sunkvežimių padangų protektorius ir savybes. Pristačius naujas padangas bus pristatoma ir „ContiTread“ versija, taip parkams užtikrinant, kad jų padangų savybės bus tokios pačios ir po atnaujinimo. „Dėl „Generation 3“ padangų karkaso konstrukcijos privalumų ir tinkamai prižiūrint „Continental“ sunkvežimių padangos gali būti naudojamos keturis ciklus – kaip naujos padangos ir triskart restauruotos,“ – sako Paul Williams, „Truck Tires America“ ​​vadovas. O produktų gama visada bus papildoma nauju „ContiTread“ modeliu, atitinkančiu kiekvieną naują padangą.

„Continental“ buvo pirmasis restauruotų padangų gamintojas Šiaurės Amerikoje, pasiūlęs atviro protektoriaus modelius su mažesniu pasipriešinimu riedėjimui, kurie yra patvirtinti JAV EPA „SmartWay Transport Partnership“ organizacijos. Kompanija taip pat buvo pirmasis gamintojas, pateikęs savo gaminius „SmartWay“ patvirtintai technologijų programai ir siūlydamas „SmartWay“ patvirtintas restauruotas padangas. „SmartWay“ yra viešasis ir privatus bendradarbiavimas tarp Jungtinių Amerikos Valstijų aplinkos apsaugos agentūros (EPA) ir krovininio transporto įmonių, kuris padeda krovinių siuntėjams, vežėjams ir logistikos kompanijoms gerinti degalų taupymą ir taupyti pinigus.