Gaminiai krovininiam transportui

stage_goods_TT

Krovininių automobilių padangos: prekės

„Continental LifeCycle™“: švaresnį pasaulį užtikrinantis antras padangų gyvenimas

„Continental“ visada siekia būti ekologinių naujovių priekyje, priimant draugiškus aplinkai sprendimus kiekviename žingsnyje nuo padangos sukūrimo iki gamybos. „Continental“ padalinys „Commercial Specialty Tyres“ siūlo ekologiškas padangas „Continental LifeCycle™“.

Image

Restauruotos „LifeCycle“ padangos pagamintos iš atrinktų karkasų, kurie praėjo visą „Continental“ standartizuotą kokybės kontrolę. Šio tikrinimo metu pašalinamas protektorius, kuris pakeičiamas visiškai nauju, pagamintu iš tokio paties kaip nauja padanga gumos mišinio. Šiuo metodu galima panaudoti apie 65 procentus esamos padangos ir reikia tik 35 procentų naujos žaliavos. Visi kiti „ContiLifeCycle“ gamybos proceso etapai yra identiški tiems, kurie naudojami gaminant naujas „Continental“ padangas. Pažangūs testai ir kokybės kontrolė, kartu su veiksminga ir aplinką tausojančia padangų gamyba, užtikrina žemesnę vokiškos kokybės gaminių kainą.

Pakartotinai panaudojant padangų karkasus, sumažėja padangų gamybos procese naudojama energija ir žaliavų kiekis – tai taip pat sumažina gaminio kainą. Su klientų palaikymu ši didelio masto žaliavų perdirbimo iniciatyva padės sumažinti padangų, kurias reikia utilizuoti, kiekį, taip pat klimato kaitą įtakojančią CO2 emisiją – „Continental LifeCycle“ tausoja aplinką ir padeda sutaupyti lėšų.