Gaminiai krovininiam transportui

stage_goods_TT

Krovininių automobilių padangos: prekės

CLC gamykla Hanoveryje nubrėžė naujus etalonus

Naujoji CLC gamykla yra vienintelė pasaulyje, kurioje padangų perdirbimas ir restauravimas yra vienoje vietoje, taip nubrėžiant naujus tvarumo kriterijus.

„ContiLifeCycle“ (CLC) pagrindinė idėja yra antrasis, o kartais – net ir trečiasis padangos gyvenimas. Tai, kas dešimtmečius tiko tik stiklui ir metalui, dabar yra įmanoma ir aukščiausios klasės sunkvežimių padangoms – tai užtikrina pirmoji pasaulyje visiškai integruota perdirbimo ir restauravimo gamykla Hanoveryje.

„Mes turėjome viziją kai 2010 m. kūrėme komercinio transporto padangų „LifeCycle“ strategiją,“ – sako Christianas Sassas, atsakingas už Europos Artimųjų Rytų ir Afrikos (EMEA) regiono sunkvežimių ir autobusų padangų atnaujinimo veiklą.

„Vos per tris metus mūsų vizija virto realybe,“ –entuziastingai sako Sassas apie itin pažangią, ryškią ir atvirą gamybos liniją, vienintelę tokią pasaulyje  – „ContiLifeCycle“ gamyklą. Ši visiškai integruota perdirbimo ir restauravimo gamykla vos per 15 mėnesių buvo pastatyta buvusios sunkvežimių padangų gamybos vietoje Hanoveryje.

Gamykla yra unikali tuo, kad čia yra uždaras gamybos ciklas ir apjungtas padangų perdirbimas su protektoriaus atnaujinimu, taip nubrėžiant naujus tvarumo standartus. Naudojant naujovišką ir patentuotą procesą, mums panaudotų padangų gumą pavyko perdirbti taip, kad žaliavos būtų tiesiogiai grąžinamos į naujų arba restauruotų padangų gamybos ciklą.

Anksčiau naudotos padangos būdavo perdirbamos tokiems gaminiams kaip guminiai kilimėliai arba paprasčiausiai sudeginamos. „Bet dėl mūsų specialaus perdirbimo metodo vertingą gumą galima itin efektyviai panaudoti jos pradiniam tikslui.“