Gaminiai krovininiam transportui

stage_goods_TT

Krovininių automobilių padangos: prekės

„Conti Coach HA3“ tvarumo apdovanojimas

2014 m. lapkričio mėn. „Continental“ pelnė tvarumo apdovanojimą už pasiekimus technologijų srityje. „Conti Coach HA3“ autobusų padangos laimėjo „Padangų ir priežiūros“ kategorijoje 2015 m. Tarptautinėje keleivių vežėjų Tvarumo apdovanojimuose.

Tai jau antrasis toks apdovanojimas, kuriuo įvertinami sėkmingi ir tvarūs autobusų ir turizmo pramonės sprendimai. Apdovanojimą įsteigė žurnalas „Busplaner“, leidžiamas HUSS leidyklos Miunchene. Kas du metus juo apdovanojami sprendimai, kurie apjungia sėkmingą verslą su socialine atsakomybe ir aplinkos apsauga, kurių tvarūs veiksmai skatina tolesnį augimą ir klestėjimą.

Aštuonių gerai žinomų verslo, mokslo ir žiniasklaidos ekspertų žiuri „Conti Coach HA3“ padangoms suteikė aukščiausius įvertinimus. Buvo ypač giriama padangų įtaka mažesnėms degalų sąnaudoms ir mažesnei taršai: „Tai tolimus atstumus važiuojantiems autobusams, palyginti su kitomis transporto rūšimis, įskaitant lengvuosius automobilius, traukinius ir lėktuvus, suteikia didelį pranašumą“. Pasak žiuri atstovų, „Conti Coach HA3“ padangos keleivių vežėjams užtikrina didesnį efektyvumą, ekologiją ir saugumą.

Image

Žiuri vertino: 1. Ekonominę sėkmę optimizuojant ir taupant sąnaudas (30 %), 2. Ekologiją produkto naudojimo ciklo metu (40 %), 3. Socialinę atsakomybę taupant išteklius, užtikrinant aplinkos apsaugą ir geras darbo sąlygas (30 %).