Gaminiai krovininiam transportui

stage_goods_TT

Krovininių automobilių padangos: prekės

„Joseph von Frauenhofer“ apdovanojimas 2015 m.

„Joseph von Frauenhofer“ 2015 m. apdovanojimas už kiaulpienių gumą

2015 m. birželio mėn. mokslininkai projekte „RUBIN – pramoninė gamtinio kaučiuko iš kiaulpienės gamyba“ buvo apdovanoti prestižine Josepho von Fraunhoferio premija už mokslinius kiaulpienės tyrimus ir iš jos gumos pagamintas bandomąsias padangas. Šiame projekte sėkmingai bendradarbiauja Fraunhoferio Molekulinės biologijos ir taikomosios ekologijos institutas, Miunsterio universiteto Augalų biologijos ir biotechnologijų institutas bei „Continental“ Hanoveryje padangų skyrius.

Apdovanojimas buvo įteiktas Wiesbadene, Vokietijoje, prof. Dirkui Prüferiui ir Dr. Christian Schulze Gronover (IME ir Augalų biologijos ir biotechnologijų institutas) bei dr. Carla Recker („Continental“). „Mums garbė gauti šį prestižinį apdovanojimą už mūsų bendrą projektą, – sako dr. Carla Recker. „Tai užtikrins, kad padangų gamyba labiau tausos aplinką be kompromiso mūsų aukštiems kokybės standartams ir savybėms.“

Nuo 1978 m. Fraunhoferio institutas teikia kasmetinius apdovanojimus už žymius mokslo pasiekimus. Josepho von Fraunhoferio apdovanojimai skiriami mokslininkams, kurie sprendžia su vartojimu susijusias užduotis. Jis skirtas Josephovon Fraunhoferio (1787–1824 m) – okulisto ir fiziko, kuris mokslinius pasiekimus naudojo pažangiems gaminiams – atminimui.