Gaminiai krovininiam transportui

stage_goods_TT

Krovininių automobilių padangos: prekės

Mes dirbame su labai skirtingomis rinkomis.

article_66w_image1

43 milijonai kvadratinių kilometrų – 14 000 km nuo šiaurės iki pietų, apie 5000 km nuo vakarų iki rytų ir daugiau kaip 900 milijonų žmonių 35 šalyse. Marco Rabe ir jo Tyrimų ir plėtros komanda susiduria su daugybe skirtingų reikalavimų. „Klientų lūkesčiai gali apimti beveik visus kraštutinumus,“ – sako Amerikos regiono „Continental“ Sunkvežimių padangų technologijų padalinio vadovas.

„JAV rinka yra brandi, kur parkai ieško išbaigtų sprendimų – ne tik padangų.“ Net vieno parko savininkas per metus gali įsigyti daugiau nei 500 000 padangų ir protektorių, teigia ekspertas. „Viena vertus, dėl savo didelės perkamosios galios šie parkai įpratę, kad jų poreikiai vertinami labai rimtai." Tačiau, kaip tvirtina Rabe, šie parkai turi išteklių, kurie leidžia atidžiau stebėti padangų ir sunkvežimių našumą. „Taigi jie taip pat yra puikus partneris stebėti atsiliepimus apie gaminius.“

Pietų Amerikos šalys yra visiškai kitokios. Nors nei vienoje iš jų nėra tokio įspūdingo dydžio parkų kaip JAV, kur gali būti daugiau kaip 10 000 sunkvežimių, Pietų Amerikos šalių parkai netgi labiau rūpinasi padangomis, nes nuo jų labai priklauso sąnaudos. „Jiems labai svarbu kokios yra padangų savybės,–sako Rabe. – Šiose šalyse labai skiriasi tiek degalų kainos, tiek ir eismo sąlygos – degalų kaina gali svyruoti nuo 30 centų iki 10 JAV dolerių už galoną, keliai skiriasi nuo negrįstų, kurie veda į kasyklas, neprižiūrėtų asfaltuotų iki puikiausių greitkelių. Taigi, priklausomai nuo šalies regionų, mes kuriame tvirtus gaminius, pritaikytus skirtingoms sąlygoms. Be to, labai svarbu saugumas, o taip pat čia dažnai nėra aptarnavimo galimybių. Todėl, mes ne tik orientuojamės į pažangias rinkas, bet ir labai aktyviai tiriame besivystančias, kad galėtume tiekti tinkamus gaminius už mažiausią kainą.“

Tiekti klientams tai, ko jiems reikia, yra labai svarbu, todėl „Continental“ stengiasi būti kuo arčiau užsakovų. „Mes siekiame, kad visi mūsų padangų kūrėjai reguliariai prisijungtų prie pardavimų komandos, norėdami susipažinti su klientais ir pirmieji sužinotų nuomonę apie padangas,“ – sako Rabe. Niekas negali prilygti tokiai patirčiai ir atsiliepimams.

Vienas pavyzdys: Brazilijos cukrašvendrių plantacijų parkų padangos. Jos naudojamos konkrečiame cukrašvendrių auginimo regione, o Tyrimų departamentas turi vietinį inžinierių, kuris keliauja su pardavėjais, reguliariai lankydamas klientus ir išbandydamas gaminius. Šios žinios vėliau bus panaudotos naujų „Robust Hybrid“ padangų gamybai, skirtų šiaurės Brazilijos regionui.