Gaminiai krovininiam transportui

stage_goods_TT

Krovininių automobilių padangos: prekės

Mes palaikome savo darbuotojus

article_66w_image1

Komercinių automobilių padangų verslas plečiasi. Naujoji strateginė kryptis, taip pat naujos technologijos ir gaminiai yra ateitis. Kvalifikuoti ir motyvuoti darbuotojai yra lemiamas veiksnys, užtikrinantis šią kryptį. Žmogiškųjų išteklių padalinio vadovė Diana Hoppe atsakė į klausimus apie Komercinio transporto padangų padalinį (CVT) kaip patrauklų darbdavį visame pasaulyje.

Ponia Hoppe, kaip jūs įtvirtinate Komercinių transporto padangų padalinį (CVT) kaip patrauklų darbdavį?

„Mūsų darbuotojai įsitikinę, kad Komercinio transporto padangų padalinio augimo potencialas yra toks pat įdomus kaip ir jo novatoriškumas, sudėtingi procesai ir gaminių įvairovė. Jie taip pat vertina vadybos sistemą, kuri leidžia greitai ir efektyviai išspręsti kilusius klausimus. Tai buvo atskleista tarptautiniuose darbuotojų seminaruose, kuriuose buvo diskutuojama apie CVT padalinio patrauklumą.”

Jei mane visiškai tenkina darbas CVT, kokias aš turiu kitas perspektyvas?

„Savo darbuotojams mes padedame kelti kvalifikaciją – tiek jų vadybos patirtį, tiek ir techninius, socialinius ar metodinius įgūdžius. Taip pat yra vystymo programų, skirtų projekto patirčiai įgyti ir dirbti skirtingose pareigose. Mūsų tikslas yra padėti darbuotojams įveikti baimes spręsti užduotis visiškai kitaip. Ypač dabar, kai kalbame apie naujausias technologijas, svarbu galvoti ne tik apie padangas. „Continental“ turi daug pasiūlymų, nes yra vienintelis automobilių pramonės gamintojas, siūlantis ir padangas, ir kitas technologijas. Mūsų darbuotojai turi stengtis perprasti naujas technologijas, kurti naujoviškus produktus, taip pat žvelgti toliau, kai kalbama apie padangų technologijas."

Ar galima karjera kitur nei turima profesija?

„CVT padalinyje mes daug dėmesio skiriame tam, kad karjera suteiktų darbuotojui galimybę įgyti daugiau kvalifikacijų. Aš neišmoksiu galvoti inovatyviai, jei visada dirbsiu tą patį darbą. Geriausiu atveju darbuotojai dirba kituose skyriuose ar užsienyje – tiek „Continental“ įmonėse, tiek ir prieš prisijungiant prie kompanijos. Karjera nereiškia tik tai, kad pakilti ant aukščiausio laiptelio – tai taip pat reiškia didesnę patirtį skirtingose srityse ir atsakomybę. Svarbu nepamiršti, kad karjeros keliai yra skirtingi. Ir taip pat nepamirškite, kad mes ne „tik“ padangų gamintojai, bet ir pasaulyje pirmaujantis automobilinės įrangos tiekėjas. Remiantis itin plačiu „Continental“ profiliu, galime pasiūlyti daugybę perspektyvų ne tik padangų srityje, bet daug dėmesio skiriame ir ateities technologijoms.“

Ar įgūdžiai taip pat yra svarbūs?

„Be abejo! Kadangi CVT yra pasaulinis verslas, anglų kalbos įgūdžiai tapo labai svarbūs. Nors angliškai bendraujama daugelyje sričių, ne visi darbuotojai turi pakankamus anglų kalbos įgūdžius. Kai tik darbuotojui tenka imtis vadovaujančių pareigų ar tarptautinių projektų, be anglų kalbos neišsiversi. Taigi, samdant naują darbuotoją, kreipiamas dėmesys į jo anglų kalbos žinias. Be to, ateityje bus siūloma daugiau mokymų, kad darbuotojai galėtų pagerinti anglų kalbos žinias.“