Gaminiai krovininiam transportui

stage_goods_TT

Krovininių automobilių padangos: prekės

Lengvųjų automobilių ir lengvųjų krovininių automobilių padangos

Lengvųjų automobilių ir lengvųjų krovininių automobilių padangos

article_66w_image1

„Continental“ kompanija yra viena iš pagrindinių padangų lengviesiems automobiliams ir lengviesiems krovininiams automobiliams (PLT) gamintojų Europoje ir ketvirtoji pasaulyje padangų lengviesiems automobiliams gamintoja originalios ir keičiamos įrangos rinkoje. „Continental“ įmonė įkurta 1871 metais Hanoveryje, Vokietijoje, ir dabar yra viena iš didžiausių automobilių pramonės tiekėjų pasaulyje. Turėdami daugiau nei 200 000 aukštos kvalifikacijos darbuotojų daugiau nei 310 vietų 51 šalyje mes reikšmingai prisidedame prie automobilių pramonės progreso. Savo gaminiais ir paslaugomis mes prisidedame prie saugaus, taupaus ir ekologiškai efektyvaus mobilumo.

Lengvųjų automobilių ir lengvųjų krovininių automobilių padangų padalinys gamina „Continental“, „Uniroyal“, „Semperit“, „Barum“, „General Tire“, „Viking“, „Gislaved“, „Mabor“ ir „Sportiva“ prekių ženklų padangas. Mūsų aukščiausios klasės prekės ženklas „Continental“ pirmauja originalios ir atsarginės įrangos verslo segmente.

Kaip kompanija su turtinga istorija, „Continental“ sukaupė milžinišką žinių ir kompetencijų bagažą, todėl ji yra viena didžiausių pasaulyje aukščiausios klasės padangų gamintojų ir automobilių pramonės tiekėjų. Per ilgus įvairiausių tyrimų ir bandymų metus mes įrodėme, kad padangos yra ne tik automobilio bendros eksploatacijos lemiamas veiksnys, bet ir daro didelį poveikį stabdymo jėgai. Štai kodėl mes niekada nesiliovėme optimizuoti savo gaminių asortimento, kad užtikrintumėme puikias stabdymo savybes, maksimalų saugumą ir didžiausią važiavimo malonumą.

Siekdami savo tikslų mes išbandome savo padangas bandymų trasose visame pasaulyje, įskaitant „Contidrom“ namų trasą šalia Hanoverio. „Contidrom“ trasoje sumontuota pirmoji pasaulyje visiškai automatizuota padangų bandymų sistema (AIBA) ir bandymai joje gali būti vykdomi ištisus metus, ant drėgnos ir sausos kelio dangos. Tobulindami ir išbandydami savo aukščiausios klasės padangas, mes atsižvelgiame į kiekvieną saugumo ir eksploatacijos aspektą. Tai nuolatos patvirtinama nepriklausomų bandymų visame pasaulyje metu, kuriuose mūsų padangos ne kartą pelnė aukščiausius įvertinimus. Be to, mūsų padangos turi atlaikyti šimtus transporto priemonių gamintojų sunkių bandymų, kad atitiktų jų aukščiausius reikalavimus. Tik po to „Continental“ padangos patvirtinamos kaip originali įranga. Mūsų darbo įvertinimas yra faktas, kad kas trečias Europoje išleidžiamas naujas automobilis turi sumontuotas „Continental“ padangas.