Gaminiai krovininiam transportui

stage_goods_TT

Krovininių automobilių padangos: prekės

Dviračių padangos

Vokiečių inžinerija nuo 1871 m.

Dėl daugiau nei 100 metų dviračių padangų kūrimo ir gamybos patirties „Continental“ tapo unikalia kompanija šioje pramonės šakoje.

„Continental“ yra vienintelis dviračių padangų gamintojas Vokietijoje, gaminantis savo padangas Vokietijoje. Tai yra stiprus stimulas mūsų inžinieriams ir visiems su gamybos procesu susijusiems darbuotojams nuolat kurti naujas inovacijas.

Savo technologijų ir plėtros centre Korbache mes nuolat kuriame revoliucines technologijas, tokias kaip neprilygstamas „Black Chili“ mišinys ir apsaugos nuo padangos pradūrimo pluoštas „Vectran“™, kurias naudoja aukščiausios klasės lenktynininkai.

Šioms technologijoms reikalingi sudėtingi procesai, kad užtikrintumėme legendinę mūsų gaminių kokybę, todėl novatoriškus gaminius su „ProTection“ ir „RaceSport“ technologijomis MTB padangoms galime gaminti tik savo gamykloje Vokietijoje – tai vadiname „Pagaminta rankomis Vokietijoje“.    

Kad galėtume pasiūlyti geriausias padangas bet kokiam dviračiui, mes tariamės tiek su profesionaliais lenktynininkais, tiek su dviračių mėgėjais.

Kaip pasaulinis gamintojas, „Continental“ padangas gamina ir moderniose gamyklose už Vokietijos ribų, kur joms skiriamas toks pats dėmesys ir užtikrinama tokia pati kokybė. Viena ypatybė yra bendra visoms „Continental“ dviračių padangoms: visos jos sukurtos technologijų centre Korbache, Vokietijoje, kur jos taip pat kruopščiai patikrinamos.

Už šūkio „Pagaminta rankomis Vokietijoje“ slypi mūsų širdis ir siela, su visais mūsų gaminiais ir technologijomis.

Mėgaukitės išbandydami „Continental“ gaminius! Mūsų komanda sunkiai dirba jums!

New content item