Gaminiai krovininiam transportui

stage_goods_TT

Krovininių automobilių padangos: prekės

Darbas ir karjera

„Continental AG“ – aukščiausios kokybės gaminiai gimsta aukščiausios kokybės aplinkoje

Continental Career - Let your ideas shape the future

Stabdžių, pavarų ir važiuoklių sistemos ir komponentai, prietaisai, multimedijos sistemos sprendimai, elektronika, padangos ir techniniai elastomerai – tai tik nedidelė plačios „Continental“ gaminių gamos dalis.

„Continental“ – inovatyvi, tarptautinė, dinamiška

„Continental“ yra inovatyvi technologijų kompanija ir vienas pirmaujančių pasaulyje automobilinės įrangos tiekėjų. Šiuo metu 53 šalyse kompanijoje dirba maždaug 200 000 darbuotojų, o 2014 m. pardavimai siekė 34,5 mlrd. eurų.

Paskutiniaisiais metais kompanija itin dinamiškai keitėsi ir sparčiai augo pasaulyje – tai užtikrino ir kitų įmonių įsigijimas, taip dar labiau įsitvirtinant pasaulio rinkoje. Itin svari patirtis, kurią kompanija pelnė šių pokyčių metu yra ta, kad labai didelę reikšmę turi korporatyvinė aplinka. Tokie iššūkiai kaip „tvarumas, „ateities inovacijos“ ir „pelningas augimas“ tapo svarbiausi įmonės veikloje.

 

„Continental“ keičia apjungto mobilumo ateitį

Korporacija užtikrina, kad mobilumas tampa saugesnis, komfortiškesnis ir labiau tvarus. Remdamasi savo patirtimi, gaminiais ir paslaugomis, „Continental“ drauge su klientais užtikrina didesnį saugumą, komfortą ir malonumą važiuojant. Įmonės gaminiai, technologijos ir procesai žymiai padidina tvarų mobilumą.

Sėkmės garantas – įmonės darbuotojai

Tvirtas įmonės pozicijas užtikrina „Continental“ darbuotojai, iš kurių tikimasi įsipareigojimo ir tikslo siekimo. Tai sukuria kompetenciją ir aplinką, reikalingą gerinti ir skatinti kokybišką veiklą. Taip pat tai skatina išskirtinumą, kvalifikaciją, švietimą ir mokymą, lankstumą ir lojalumą. Daug investuojama į darbo vietas visose korporacijos veiklos srityse. Korporacija yra įsipareigojusi užtikrinti geras darbo sąlygas ir saugumą. Visi „Continental“ darbuotojai turi lygias galimybes, nepriklausomai nuo amžiaus, tautybės, lyties, religijos, rasės ar seksualinės orientacijos.

„Continental“ darbdavys

„Continental“ darbdavys reiškia inovatyvumą, tarptautiškumą, entuziazmą ir sėkmę.

 

Daugiau apie „Continental“ darbdavį galite sužinoti Darbo ir karjeros skiltyje.