Gaminiai krovininiam transportui

stage_goods_TT

Krovininių automobilių padangos: prekės

Automobilinė grupė

„Mobile Automotive Future“ inovacijos

article_66w_image1

„Continental“ kuria išmanias technologijas žmonėms ir jų prekėms gabenti. Kaip patikimas partneris, tarptautinis tiekėjas automobilių pramonei, padangų gamintojas ir pramonės įmonių partneris, mes siūlome aplinkos taršą mažinančius, saugius, patogius, individualius ir prieinamus sprendimus. 2014 metais korporacijos pajamos siekė apie 34,5 milijardų eurų ir jas generavo penki padaliniai: Važiuoklės ir saugumo, Automobilio salono, Jėgos agregatų, Padangų ir „ContiTech“. Šiuo metu „Continental“ įmonėse dirba apie 200 000 žmonių 53 šalyse.

Važiuoklės ir saugumo padalinyje kuriamos ir gaminamos integruotos aktyvios ir pasyvios saugos technologijos bei automobilio dinamiką palaikantys gaminiai. Gaminių asortimente yra elektroninės ir hidraulinės stabdžių ir važiuoklės valdymo sistemos, įvairūs jutikliai, pažangios pagalbinės vairavimo sistemos, oro pagalvių elektronika ir jutiklių sistemos, o taip pat elektroninės oro pakabos sistemos bei priekinio stiklo ir priekinių žibintų purkštukų sistemos. Didžiausias dėmesys skiriamas nepriekaištingoms sistemų funkcinėms savybėms ir komponentų integravimui į „ContiGuard“ saugumo koncepciją. Važiuoklės ir saugumo padalinyje visame pasaulyje dirba virš 38 000 darbuotojų, kurie 2014 metais generavo apie 7,5 milijardo eurų pajamų.

Automobilio salono padalinio dėmesio centre yra informacijos valdymas ir išmanios transporto sistemos. Čia įvairiausiems automobiliams kuriami įvairiausi gaminiai. Gamoje yra skaitmeniniai prietaisų skydeliai, daugiafunkciai ir projekciniai ekranai, valdymo blokai, elektroninės patekimo į automobilį ir informacijos apie padangas sistemos, racijos, informacinės-pramoginės sistemos, įvesties įtaisai ir valdymo skydeliai, klimato valdymo blokai, telematikos sprendiniai ir paslaugos, o taip pat programinė įranga. Salono padalinyje visame pasaulyje dirba virš 36 000 darbuotojų, kurie 2014 metais generavo apie 7 milijardus eurų pajamų.

Jėgos agregatų padalinys kuria ir gamina inovatyvias ir efektyvias sistemas automobilių jėgos agregatams. Plačiame gaminių asortimente yra benzininių ir dyzelinių variklių įpurškimo sistemos, variklių valdymo ir transmisijos valdikliai, įskaitant jutiklius ir solenoidus, išmetamųjų dujų apdorojimo technologijos, o taip pat degalų tiekimo sistemos ir hibridinių bei elektrinių pavarų komponentai ir sistemos. Jėgos agregatų padalinyje visame pasaulyje dirba apie 34 500 darbuotojų, kurie 2014 metais generavo apie 6,5 milijardų eurų pajamų.

 

Šioje nuorodoje rasite daugiau informacijos apie Automobilių grupę.