Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

stage_image1_lg

Kodėl Continental

Išbandytos Jūsų saugumui

Standartų nustatymas standartuose

Image

Prieš paleidžiant bet kokią „Continental“ naujovę į gamybą, ji kruopščiai patikrinama. Pripažinti ir visiškai nauji bandymų metodai užtikrina tinkamumą naudoti kasdien. „Continental“ naudoja ir kuria vis pažangesnę bandymų matavimų technologiją, kad išleistų subrandintus ir tinkamiausius gaminius.

Mes bandymus atliekame dėl jūsų saugumo – visame pasaulyje

Ištisus metus mes įrodinėjame, kad „Continental“ padangų bandymams nėra apribojimų mūsų bandymų poligonuose JAV, Naujojoje Zelandijoje, Švedijoje, Ispanijoje ir paskutinėje, tačiau ne mažiau svarbioje „gimtoje“ trasoje šalia Hanoverio – „Contidrom“, kuri taip pat yra populiari nepriklausomų specialistų lyginamųjų bandymų vieta.

Taigi, visos mūsų vasarinės ir žieminės padangos iš viso pasaulio išbandomos visomis oro ir kelio dangos sąlygomis. Savaime suprantama, kad visi bandymai vykdomi naudojant pažangiausius bandymų metodus ir matavimų technologiją.

Kasmet išbandoma 140 000 padangų ir bandymų metu jomis nuvažiuojama 200 milijonų kilometrų. Tarptautinė profesionalių bandytojų komanda atlieka virš 67 000 bandomųjų važiavimų – ir 500 kartų apvažiuoja aplink pasaulį, prieš patvirtinant naujovę. Tokiu būdu „Continental“ užtikrina, kad į rinką išleidžia tik pačius saugiausius, patogiausius ir patikimiausius mobilumo sprendimus.

Image
Image

Pirmoji visiškai automatinė „Continental“ padangų bandymų sistema

24 valandos per dieną, 365 dienos per metus: su automatiniu stabdymo patalpose analizatoriumi (Automated Indoor Braking Analyzer – AIBA) „Continental“ padangų bandymus perkelia į naują lygį. Visiškai automatizuoto proceso „Contidrom“ patalpoje metu bandymų automobilis be vairuotojo pagreitėja iki 120 km/val. ir po to stabdo ant keičiamų, hidrauline pavara varomų kelio dangų su standartiniais paviršiais. Bandymus galima vykdyti ištisus metus ant šlapių ir sausų paviršių ir atskiroje ledo sluoksniu padengtoje eismo juostoje. Kadangi bandymai vykdomi nepriklausomai nuo oro sąlygų lauke, „Continental“ gali pasiūlyti tiksliausią pasaulyje bandymų procedūrą, kurios atkuriamumas siekia 70 %. Todėl galite būti ramūs, kad jūsų padangos pasižymės puikiomis stabdymo savybėmis, nepriklausomai nuo to, kokiu oru važiuojate.