Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

Continental žieminių padangų patirtis

Mūsų žieminių padangų patirtis

Padangų žymėjimai

Žieminių padangų žymėjimai

article_66w_image1

M+S ženklas

„Sniego padanga“ reiškia padangą, kurios protektoriaus raštas, gumos mišinys arba struktūra yra sukurti užtikrinti geresnes nei įprastų padangų važiavimo savybes per sniegą, kai pradedamas arba tęsiamas važiavimas.

article_66w_image1

„Alpių kalnų“ simbolis

„Alpių kalnų“ simbolis žymį žiemines padangas pagal UNECE nuostatus (galioja Europos Sąjungoje ir daugelyje kitų šalių) ir padangų nuostatus JAV ir Kanadoje. Šių žieminių padangų savybės ant sniego turi būti patvirtintos atliekant objektyvius bandymus ir atitikti arba viršyti numatytus parametrus. Šios padangos pasižymi ypatingu saugumu ir geromis valdymo savybėmis ant sniego, apledėjusio kelio ir visada, kai važiuojama esant žemai temperatūrai.

Ypatingos 4x4/SUV automobilių padangos

Daug SUV automobilių ir visureigių turi „M+S“ pažymėtas padangas. Taip yra todėl, kad Šiaurės Amerikoje, kur pasirodė pirmieji šios klasės automobiliai, įprasta montuoti universalias padangas su „M+S“ žymėjimu. „Continental“ gamoje tokios yra „ContiCrossContact LX“, „ContiCrossContact LX Sport“ arba „Conti4x4Contact“ padangos.

„M+S“ ženklinimas Europos Sąjungoje turi oficialų apibrėžimą – „tai padanga, kurios protektoriaus raštas ir struktūra yra sukurti geresnėms nei įprastų padangų važiavimo savybėms per sniegą“. Tačiau „M+S“ žymimų padangų savybės nėra nei apibrėžtos, nei nustatytos.

„Continental“ rekomenduoja

Nors kai kuriose Europos šalyse „M+S“ žymimos padangos yra nurodomos kaip žieminės padangos "Continental“ rekomenduoja žiemą naudoti „Alpių kalnų“ simboliu pažymėtas padangas