Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

Continental žieminių padangų patirtis

Mūsų žieminių padangų patirtis

Išbandytos Jūsų saugumui

Image

Prieš bet kokiai „Continental“ inovacijai pasiekiant gamybą, ji yra nuodugniai išbandoma. Tiek laiko patikrinti, tiek patys naujausi bandymų metodai garantuoja padangų tinkamumą naudoti kasdien. „Continental“ naudoja ir kuria vis daugiau pažangių matavimo technologijų, kurios užtikrina išbaigtus ir optimizuotus gaminius.

Mes bandome Jūsų saugumui – visame pasaulyje.

Kasmet mes dar kartą įrodome, kad nėra jokių apribojimų kai padangos bandomos mūsų poligonuose JAV, Naujoje Zelandijoje, Švedijoje, Ispanijoje ir, žinoma, mūsų pagrindiniame poligone Vokietijoje, netoli Hanoverio esančiame „Contidrom“, kuris yra ir itin paklausus nepriklausomų bandytojų tarpe. Kiekviena mūsų žieminė ir vasarinė padanga iš viso pasaulio yra išbandoma visomis oro sąlygomis ir ant visų kelio dangų. Tad nereikia net sakyti, kad visa tai atliekama naudojant pačius moderniausius bandymų metodus ir matavimo technologijas. 

Kasmet yra išbandoma 140 000 padangų, iš viso jomis nuvažiuojant 200 milijonų kilometrų. Tarptautinė profesionalių bandytojų komanda atlieka daugiau kaip 67 000 bandymų – aplink Žemę apvažiuojama 500 kartų, kol naujovė būna patvirtinama. Taip „Continental“ užtikrina, kad pristato tik pačius saugiausius, komfortiškiausius ir patikimiausius mobilumo sprendimus.

Žieminių padangų bandymai
Image

Pirmoji visiškai automatizuota padangų bandymų sistema, sukurta „Continental“.

24 valandos per parą, 365 dienos per metus: pristatęs AIBA (Automated Indoor Braking Analyzer angl.) sistemą, „Continental“ sukūrė naujo lygio padangų bandymus. Visiškai automatizuoto proceso metu dengtame „Continental“ poligone savaeigis automobilis įsibėgėja iki 120 km/val. greičio ir yra stabdomas ant keičiamos, hidraulika valdomos kelio dangos su standartizuotu paviršiumi. Testai gali būti atliekami ištisus metus ant šlapios ir sausos kelio dangos, taip pat ant ledu padengto paviršiaus. Kadangi bandymai yra atliekami nepriklausomai nuo oro sąlygų, „Continental“ siūlo pačią tiksliausią pasaulyje stabdymo bandymų metodiką. Todėl visada būsite užtikrintas, kad Jūsų padangos pasižymės geriausiomis stabdymo savybėmis, nepriklausomai nuo to, kokiomis oro sąlygomis važiuosite.