Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

stage_image1_lg

Dabar pasirinkite vasarines Continental padangas.

TechArt

„Turbo“ skirtas „Turbo“: „TechArt“ atliekamas „Porsche“ tobulinimas

erfolgsstory_techart_01

1. Iššūkiai

„Porsche 911 Turbo“ yra legenda ant keturių ratų

„Porsche 911 Turbo“ yra legenda ant keturių ratų – iš tiesų specialus automobilis, kuris yra savo klasės viršūnėje. Kiekvienas, norintis šį automobilį dar patobulinti, turi tiksliai žinoti, ką daro: štai čia ir pasižymėjo „TechArt“. Ženevos automobilių parodoje 2010 m. kovo mėnesį automobilių tobulinimo ir puošybos specialistai iš Leonbergo pristatė naujausio „Porsche 911 Turbo“ modelio tobulinimo programą. Nuo tada beliko vienintelis iššūkis: pagerinti automobilio galios ir greičio savybes.

erfolgsstory_techart_02

Štai tuomet ir prasideda glaudus bendradarbiavimas su „Continental“. Akivaizdu, kad galią kelyje gali pademonstruoti tik padangoms tinkamai sukimbant su kelio danga. Ir bet kokiu atveju, naujų iššūkių nugalėjimas dirbant komandoje visada dvigubai malonesnis!

erfolgsstory_techart_03

2. Savybės

Daugiau galios turbokompresoriui

Daugiau galios turbokompresoriui – štai ką suteikti turi „TechArt TA 097/T2“ dalių komplektas. Variklis tobulinamas sumontuojant tris specialius elementus: „TechArt“ sportinį oro filtrą, „TechArt“ išmetamųjų dujų kolektorių ir „TechArt“ tiesioginę išmetamųjų dujų sistemą. Šie pakeitimai optimaliai suderinami, pakeičiant variklio valdymo sistemos programą.

erfolg_detailseite_forcecontact

Šis bendras kūrinys sukonstruotas taip, kad perkeltų jus tiesiai į greitkelį. Patobulintas „Porshe 911 Turbo“ lengvai patenka tarp greičiausių pasaulio automobilių. Iki 100 km/val. jis įsibėgėja per neįtikėtinas 2,9 sekundės, o 200 km/val. ribą viršyja vos dar po 6,4 sekundės. Maksimalus greitis taip pat stulbinantis: tik pasiekus 333 km/val. spidometro rodyklė sustos.

Su tokiomis greičio savybėmis reikalingos tikrai ypatingos padangos: „ContiForceContact“ šiuo atveju yra optimalus sprendimas. Ji puikiai suderina įprastinės ir sportinės padangos privalumus ir nereikia daryti kompromisų dėl važiavimo malonumo ar saugumo važiuojant dideliu greičiu – ši padanga puikiai tinka kasdieniniam važinėjimui, o tai reiškia, kad po lenktynių galite iš karto važiuoti namo.

3. Sėkmė

Rezultatas yra automobilis, kuris pirmauja be pastangų.

„Porsche 911 Turbo“ automobiliu „TechArt“ ir „Continental“ įrodė, kiek daug iš tiesų galima pasiekti, kai automobilių tobulinimo ir puošybos įmonė ir padangų gamintojas dirba kartu glaudžiai bendradarbiaudami: sukuriamas automobilis, kuris pirmauja be pastangų.

erfolgsstory_techart_04

3,8 litro variklis, stulbinanti 620 AG galia, kai sukimo momentas 6 400 aps./min., įspūdinga dinamika ir kvapą gniaužiantis maksimalus greitis. Maksimali funkcinė kokybė derinama su tobulu meistriškumu – taip gaunamas neprilygstamas rezultatas.