Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

stage_image1_lg

Dabar pasirinkite vasarines Continental padangas.

Brabus

Sėkmės istorija – „Brabus“ ir „Continental“

Image

1. Iššūkiai

Daugybė privalumų ir beribė galia – tačiau visada komfortiška

Ar tai būtų vikrusis BRABUS „Ultimate 112“ su 112 AG varikliu, ar „Viano V8“ su 425 AG varikliu, ar GL 63 dviejų turbinų 650 AG monstras ar netgi „Rocket“ su 800 AG ir neįtikėtinu 1100 Nm sukimo momentu (valdomu elektronikos) – kiekvienas BRABUS superautomobilis gali didžiuotis geriausiais techniniais rodikliais savo klasėje. Tačiau kartu jie yra ir patobulinti greiti automobiliai „tiesiai nuo lentynos“, ką ir turi siūlyti automobilių gamintojai.

Image

Dėl plataus skirtingų automobilių spektro, kurie derinami su didžiulės galios jėgos agregatais ir papildomais svorį didinančiais priedais, padangoms keliami ypatingi kokybės ir patvarumo reikalavimai.

Image

2. Eksploatacinės savybės

Vis didesnė galia – visada tinkama padanga

Dėl pačioje įmonėje įkurtų gamybos padalinių BRABUS rinkoje gali įgyvendinti vertikalią skvarbą, t.y. gaminti ir pardavinėti savo gaminius specifiniams tiksliniams klientams, kas yra išskirtinis reiškinys šiame pramonės segmente. BRABUS savo sukurtiems gaminiams ir dalims kelia tokius reikalavimus, kad jie tampa pavyzdžiu automobilių pramonei.

Image

Su „Continental“ BRABUS įgijo technologinį partnerį, kuris turi ir didelės patirties aukštos klasės sportui skirtų gaminių gamyboje, ir entuziazmo bei kompetencijos technologijoje.

Abi kompanijos sujungia savo žinias, kad kurtų ir išbandytų naujausias „ContiSportContact“ padangas. Šio bendradarbiavimo tikslas yra tobulinti technologijas ir gaminti aukščiausios kokybės ZRZ greičio indekso (virš 240 km/val.) padangas, su kuriomis vairavimo tikslumas ir stabdymo savybės visada išliktų aukščiausiame lygyje. Tai užtikrina saugų sportišką važiavimą.

Image
Image

3. Sėkmė

Techninis progresas sujungia jėgas su maksimalių greičių siekiančiais konstruktoriais ir bendrai dirba visose kūrimo stadijose. Visa tai pasiekiama nepametant iš akiračio bendros misijos, kuri yra didelė valdoma galia visuose greičio diapazonuose, nepriklausomai nuo automobilio klasės. Partnerystė tarp BRABUS ir „Continental“ yra išskirtinė. Rezultatai – įspūdingi. Kad taip išliktų ir ateityje, IAA 2011 m. automobilių parodoje abi kompanijos pasirašė partnerystės sutartį.