Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

stage_image1_lg

Dabar pasirinkite vasarines Continental padangas.

AC Schnitzer

Įsibėgėjimas iki 100 km/val. per 6,9 sekundės, maksimalus greitis 235 km/val., 190 AG (140 kW) galia

erfolgsstory_acschnitzer_01

1. Iššūkiai

Važiavimo malonumas kartu su aplinkosauginiu sąmoningumu: „AC Schnitzer“ 99d

Įsibėgėjimas iki 100 km/val. per 6,9 sekundės, maksimalus greitis 235 km/val., 190 AG (140 kW) galia ir tik 99 g/km CO2 – ar tai aplamai įmanoma? Dinamiškumas, maksimalus važiavimo malonumas ir, tuo pat metu, mažesnė aplinkos tarša yra tai, ką gali pasiūlyti kiekvienas dabar išleidžiamas BMW modelio automobilis. Ir tai yra tikrasis iššūkis, su kuriuo garsusis automobilių tobulinimo specialistas „AC Schnitzer“ susidorojo, sukurdamas savo 99d koncepcinį automobilį.

erfolgsstory_acschnitzer_02

Kaip visuomet, iššūkis buvo suteikti automobiliui sportiškumo, tačiau šiuo atveju buvo iškeltas ne mažiau svarbus tikslas: pademonstruoti atsakomybę už mus supančią aplinką ir, savo ruožtu, pateikti automobilių vystymosi perspektyvą, kokios tendencijos galėtų vyrauti artimiausius kelis dešimtmečius.

2. Eksploatacinės savybės

Specialus jėgos agregatas 

„AC Schnitzer“ 99d sumontuotas pats efektyviausias BMW dyzelinis variklis, sukonstruotas „320d EfficientDynamics“ variklio pagrindu. Variklis perdarytas taip, kad jo galia šoktelėjo nuo 163 AG iki 190 AG.

erfolgsstory_acschnitzer_03

Protingas svorio sumažinimas

Sunku patikėti, tačiau automobilio svoris sumažintas net 230 kg – visa tai atlikta sistemiškai įgyvendinant lengvasvorės konstrukcijos koncepciją. Taip stulbinančiai sumažinti svorį padėjo ličio jonų akumuliatorius ir tokios medžiagos, kaip anglies pluoštas, magnis ir titanas. Joks kitas BMW modelis nesveria tiek mažai!

Revoliucinis svorio sumažinimas

Tiesiogiai su padangomis susijusių dalių bendras svoris sumažintas 35 kg. Tiek mažą svorį, tiek maksimalų manevringumą užtikrina aviacijoje naudojamos medžiagos, o taip pat „AC Schnitzer“ efektyvi ir lengva priekinių ratų stabdžių sistema su keturiais stūmokliais ir atitraukimo sistema ir vienos dalies ypač tvirti VIII tipo kalti ratlankiai su titaniniais ratų varžtais.

erfolgsstory_acschnitzer_05

„Conti“ taip pat kartu

„Continental BLUECO“ yra speciali koncepcinė padanga, sukurta „AC Schnitzer“ 99d modeliui. Tai patobulintas „ContiSportContact 5P“ variantas, užtikrinantis optimalų pasipriešinimą riedėjimui, stabilumą posūkiuose ir virš 240 km/val. greičio indeksą ZR.

3. Sėkmė

Be kompromisų

Pagerintos aerodinaminės savybės, sumažintas svoris, mažesnė trintis – ir jokių kompromisų dėl važiavimo malonumo, kurį „AC Schnitzer“ klientai vertina jau daugiau nei 20 metų. Iššūkis buvo priimtas ir tikslai pasiekti! O rezultatai tokie geri, kad „AC Schnitzer“ turėjo sukurti naują pavadinimą savo novatoriškai koncepcijai: „Efficient Performance“.

erfolgsstory_acschnitzer_06

Koncentruojantis į svarbiausius dalykus, tačiau nedarant kompromisų dėl papildomų: be abejo, 99d modelis aprūpintas visa įranga nuo saugos modulių ir ESC iki multimedijos sąsajų (pvz., susieti automobilio kompiuterį su „iPhone“).

3,8 litro dyzelinių degalų 100 kilometrų. Sunku patikėti, tačiau taip yra. Vis tiktai apmaudu, kad ši svajonė įgyvendinta tik koncepciniame automobilyje ir masinė tokių transporto priemonių gamyba nebuvo pradėta.