Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

stage_image1_lg

Dabar pasirinkite vasarines Continental padangas.

ABT

ABT ir „Continental“. Kas dėl ABT, tai ji visada siekė galios.

Įkurta 1896 m. kalvio dirbtuvėse, šiandien ši šeimos įmonė Kempteno mieste (Vokietijoje), vadovaujama Hanso Jürgeno Abto, yra galingų automobilių tobulinimo ir puošybos simbolis. ABT yra pasaulinis „Audi“, „Volkswagen“, „Seat“ ir „Škoda“ automobilių tobulinimo lyderis. Sukaupusi daugelio metų patirtį elitiniuose automobilių sporto renginiuose, ABT siūlo puikų galios ir stabilumo derinį ilgai trunkančiuose važiavimo iššūkiuose. Tobulinimo ir puošybos metu įmonė stengiasi išgauti iš automobilio visą, kas geriausia – ar optimizuodama variklio valdymo sistemas ir suteikdama jam daugiau galios su ABT variklio valdymo bloku, ar pridėdama stilingus kėbulo puošybos elementus, sportinius ratlankius ir išmetimo sistemas, kad automobilis atrodytų sportiškesnis ir dinamiškesnis.

Image
Image

1. Iššūkiai

Važiavimas ties riba neprarandant vairavimo malonumo

ABT yra viena sėkmingiausiai veikiančių automobilių sporto komandų Vokietijoje. Šios įmonės įgytas technines žinias apie automobilių sportą vainikuoja daugybė pergalių ir laimėtų čempionų titulų. Dėl tokios patirties ABT gali pasiūlyti dinamiško važiavimo malonumą, todėl ši įmonė tvirtai įsitvirtino Vokietijos keliuose.

Image

Šiuolaikiniai sportiniai automobiliai praktiškai pasiekė savo techninių galimybių ribas. ABT siekia optimizuoti važiavimą ir suteikti vairuotojui sportinio vairavimo malonumą – vienas iš tokių automobilių pavyzdžių yra ABT R8 5.2 FSI (variklio galia 600 AG), kelyje užtikrinantis galią kartu su stabilumu.

Image

2. Savybės

Šiuolaikinis technologinis progresas

Abi įmonės glaudžiai bendradarbiauja kurdamos ir išbandydamos tokias padangas, kurios būtų geriausiai pritaikytos konkrečiam automobiliui.

Image

ABT ir „Continental“ inžinieriai ir technikai nuolat dalinasi savo profesine patirtimi, todėl jie kartu gali toliau tobulinti padangų savybes – stabdymą ant šlapios dangos, stabilumą posūkiuose, tikslumą ir manevringumą ekstremaliomis sąlygomis ir pan. Pavyzdžiui, ABT RS3 (470 AG) 285 km/val. greitį gali pasiekti tik su „Conti SportContact 5P“ padangomis.

Image

3. Sėkmė

Sėkmė praeityje, vizija ateičiai

Dėl daugelį metu trunkančio „Continental“ bendradarbiavimo su ABT ir bendrų pastangų bei nuolatinio keitimosi žiniomis bei informacija nuolat tobulinamos ir galingiems automobiliams kruopščiai pritaikomos reikiamos padangų savybės.

Šio bendradarbiavimo vaisiai yra puikiai automobiliams visose jų klasėse ir visiems tikslams pritaikytos specialios padangos.