Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

stage_image1_lg

Technologija

Padangų slėgio kontrolės sistema

Padangų slėgio kontrolės sistema ir elektroninė padangų informacijos sistema

Važiavimo saugumas ir komfortas yra tiesiogiai susiję su padangų būkle. Pavyzdžiui, apie 40% netikėtų gedimų įvyksta dėl per mažo oro slėgio padangose.

„Continental“ sukurtos sistemos nuolat kontroliuoja padangų pripūtimo slėgį ir nedelsiant įspėja vairuotoją, jeigu šis slėgis nukrenta.

Tokiu būdu mūsų padangų informacijos sistemos padeda eliminuoti dažną avarijų priežastį ir padidina važiavimo saugumą. Be to, taip sumažinamos anglies dioksido emisijos ir degalų sąnaudos.

Jeigu padangų pripūtimo slėgis mažesnis už normalų 0,3 bar, tikėtina, kad automobilis sunaudos 1,5% daugiau degalų ir tuo pačiu išskirs daugiau anglies dioksido teršalų.

article_66w_image1

Nauji įstatyminiai Europos reikalavimai

Europos Komisija patvirtino įstatymą, pagal kurį nuo 2012 m. padangų slėgio kontrolės sistemos privalomos visuose naujuose automobilių modeliuose, o nuo 2014 m. – ir visuose išleidžiamuose naujuose automobiliuose, kaip jau yra JAV. Daugelyje automobilių jau šiuo metu padangų slėgio kontrolės sistema yra įtraukta į standartinę įrangą. Duomenys iš šių sistemų bus perduodami ir kitoms automobilio sistemoms – pavyzdžiui, stabdžių sistemai.

Štai kodėl su mūsų gaminių asortimentu mes esame puikiai pasiruošę įgyvendinti ateities reikalavimus ir važiavimą automobiliu paversti dar saugesniu, mažiau kenkiančiu aplinkai, komfortiškesniu ir lengvesniu vairuotojui.