Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

stage_image1_lg

Technologija

ContiSilent™ – padanga mažesniam triukšmui salone.

Tyla yra garsas. Aukščiausios klasės.

topic_intro_image1

ContiSilent™ yra Continental sukurta padangos keliamą triukšmą mažinanti technologija, kuri sumažina triukšmą salone važiuojant bet kokiu keliu.

Tik faktai

  • Mažesnis triukšmas salone važiuojant bet kokiu keliu
  • ContiSilent™ veikia bet kokiomis oro sąlygomis 
  • Neturi įtakos kitoms važiaivmo savybėms
  • Nemažesnės nei įprastų padangų ridos, greičio ir apkrovos savybės
  • Toks pats kaip įprastų padangų montavimas ir saugojimas

Techninės ypatybės

Mažiau triukšmo, daugiau atsipalaidavimo

„ContiSilent“™ yra „Continental“ sukurta padangų riedėjimo triukšmą mažinanti technologija. Jos paskirtis yra sumažinti triukšmą automobilio salone, važiuojant bet kokiu kelio paviršiumi. „ContiSilent“™ padangų viduje yra triukšmo slopintuvas, poliuretaninės putos, priklijuotos prie vidinio protektoriaus paviršiaus. Nepriklausomai nuo temperatūros, šių putų struktūra išlieka nepakitusi.

„ContiSilent“™ triukšmą automobilio salone padeda sumažinti iki 9 dB (A), priklausomai nuo transporto priemonės tipo, jos greičio ir kelio paviršiaus. Šiuo metu ši technologija naudojama tik gaminant vasarines padangas, kurios tinka visiems standartiniams ratlankiams. Važiavimo savybės nesikeičia ir nėra neigiamo poveikio padangos ridai ar apkrovai ir greičiui.  Rekomenduojama šias padangas montuoti ant visų keturių ratų.


ContiSilent principas.

topic_intro_image1

ContiSilent™ padanga turi poliuretano putų sluoksnį, kuris yra stipriai pritvirtintas vidinėje padangos protektoriaus pusėje.

topic_intro_image1

Net ir važiuojant dideliu greičiu ContiSilent™ padangos iki 9 decibėlų sumažina triukšmą automobilio salone. Mažesnis garso lygis priklauso nuo automobilio tipo, greičio ir kelio dangos.