Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

VikingContact™ 7

VikingContact™ 7

Slapukų politika

Slapukas yra mažas duomenų failas, įrašomas jūsų pagrindiniame įrenginyje. Slapukai yra naudojami analizuoti naudotojo domėjimąsi mūsų internetinėmis svetainėmis ir padaryti jas paprasčiau naudojamas. Paprastai mūsų internetines svetaines taip pat galite pasiekti be slapukų. Tačiau, jei norite naudotis visomis mūsų internetinių svetainių funkcijomis naudotojui paprasčiausiu būdu, turėtumėte sutikti su slapukais, kurie leidžia naudotis tam tikromis funkcijomis arba suteikia patogumo funkcijų. Numatytoji slapukų paskirtis, dėl kurios mes juos naudojame, pateikiama toliau esančiame sąraše.

Naudodamiesi mūsų internetinėmis svetainėmis, jūs sutinkate, kad būtų naudojami šie slapukai, kuriuos jūsų jūsų naršyklė priima remdamasi jūsų naršyklės nustatymais. Tačiau galite nustatyti savo naršyklę informuoti jus prieš sutinkant su slapukų naudojimu, kad galėtumėte sutikti su arba atmesti tam tikrus slapukus ar atmesti visus slapukus. Be to, slapukus galite bet kuriuo metu ištrinti iš atminties laikmenos. 

Šiuo metu suaktyvinti toliau nurodomi slapukai*:

PavadinimasSaugyklaSaugojimo trukmėPaskirtis
JSESSIONIDSlapukasBus išvalytas, kai tik pasibaigs jūsų naršyklės seansas arba jus išjungsite naršyklę. Šis slapukas padeda serveryje tarp užklausų identifikuoti naudotojus. Slapuke nėra jokios asmeninės informacijos.
ROUTEIDSlapukasBus išvalytas, kai tik pasibaigs jūsų naršyklės seansas arba jus išjungsite naršyklę.  Šis slapukas nustatomas, kai nustatomas JSESSIONID, kad naršant internetinėje svetainėje būtų užtikrintas geriausias įmanomas stabilumas. Slapuke nėra jokios asmeninės informacijos.
siteselectedSlapukasBus išvalytas, kai tik pasibaigs jūsų naršyklės seansas arba jus išjungsite naršyklę.Šis slapukas saugomas centrinėje srityje, kad kartą sesijos metu būtų rodomas svetainės pasirinkimo dialogas.


Optional cookies

Related Topics