Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

stage_image

Informacija žiniasklaidai

Žieminių padangų bandymuose „Continental“ padangos pakartojo geriausius rezultatus

26/11/2015
New content item

  • „Autozeitung“ žurnalo žieminių padangų bandymuose vėl geriausiai buvo įvertintos „ContiWinterContact TS 850“ padangos, parodžiusios ypatingus rezultatus ant sniego ir šlapios dangos;
  • Subalansuotos aukščiausio lygio savybės leido su dideliu atotrūkiu aplenkti trylika kitų pasaulio gamintojų padangų modelių.

Hanoveris, 2015 m. lapkričio mėn. Vokietijos žurnalo „Autozeitung“ atliktuose žieminių padangų bandymuose „ContiWinterContact TS 850” padangos dar kartą buvo pripažintos geriausiomis ir užėmė aukščiausiąją vietą. Padangų specialistai išbandė keturiolika 185/65 R 15 dydžio padangų komplektų, kurie buvo sumontuoti ant „Opel Corsa“ automobilio ratų. Europos, JAV ir Azijos gamintojų padangos buvo bandomos net 18 skirtingų kategorijų, iš jų važiuojant sniegu, per sausą ir šlapią kelio dangą. „Visada saugios, greitos ir subalansuotos – „ContiWinterContact TS 850“ yra geriausios padangos bandymuose“, – taip skambėjo galutinė padangų specialistų išvada.

Išskirtinius ir geresnius nei kitų gamintojų aukščiausios klasės „Continental“ žieminių padangų rezultatus užtikrino itin subalansuotos ir visapusiškos savybės. Pavyzdžiui, „ContiWinterContact TS 850” ne tik pademonstravo geriausias ir itin svarbias žiemą savybes važiuojant per sniegą ir šlapia kelio danga, bet ir buvo puikiai įvertintos važiuojant sausu keliu. Komentuodami padangų savybes ant sniego, specialistai rašė: „Šios padangos suteikia įspūdingą aktyvaus saugumo lygį. Jos yra geriausios stabdant, taip pat užtikrina itin tikslų valdymą“. Kalbėdami apie bandymų ant šlapios kelio dangos metu gautus rezultatus, testuotojai pažymėjo, kad „Continental“ padangos yra visiškai kitame lygyje, suteikdamos ypatingai didelį sukibimą, puikų valdymo tikslumą ir geriausiai subalansuotas savybes. 

„Autozeitung“ specialistų bandyto dydžio padangos yra komplektuojamos itin didelei mažų ir kompaktinių automobilių gamai. „ContiWinterContact TS 850“ padangos yra sukurtos užtikrinti aukščiausio lygio saugumą važiuojant žiemą. Tiek ant sauso, tiek ir ant šlapio asfalto jos yra itin saugios ir pasižymi itin mažu pasipriešinimu riedėjimui. Šios padangos yra siūlomos nuo 14 iki 17 colių skersmens dydžio, o didesniems ratams yra skirtos 2014 metais pristatytos „WinterContact TS 850 P“ padangos.

New content item

Taip pat buvo bandomos ir „Continental“ gamintojui priklausančios ekonominės klasės „Barum Polaris 3“ markės padangos. Teste, kuriame daugiausiai buvo aukščiausios klasės gamintojų padangos, pigiausios padangos pelnė septintą vietą, pasirodžiusios geriau nei septyni kiti gerokai brangesni padangų modeliai. 

New content item
Kita informacija