Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

stage_image

Informacija žiniasklaidai

Vasarinių padangų privalumai

16/03/2018

Nors nuo balandžio 10 d. draudžiama važinėti dygliuotomis padangomis, tačiau ne vienas vairuotojas ir toliau naudoja žiemines padangas. Tačiau taip daryti nerekomenduojama ne tik todėl, kad esant aukštesnei temperatūrai žieminės padangos itin greitai dyla, bet ir dėl saugumo, kadangi tik tinkamos vasarinės padangos gali užtikrinti saugų valdymą ir stabdymą.

Esant didesnei kaip 7 laipsnių temperatūrai, kieto gumos mišinio vasarinės padangos užtikrina žymiai geresnį automobilio valdymą, ypatingai tada, kai važiuojama vingiuotu keliu.

Taip pat automobilis yra lengviau kontroliuojamas, kai kelyje tenka apvažiuoti netikėtą kliūtį. Ypatingai tai svarbu, kai važiuojama dideliu greičiu greitkelyje, kur su vasarinėmis padangomis galima atlikti saugų ir tikslų manevrą, o automobilis su žieminėmis padangomis bus sunkiai valdomas.

Ne mažiau svarbu ir tikslus vairo pasukimas – važiuojant standžiomis vasarinėmis padangomis manevrai atliekami tiksliai, posūkius įveikiant greitai ir saugiai, o automobilis išlieka stabilus net ir važiuojant dideliu greičiu.

Kita informacija