Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

stage_image

Informacija žiniasklaidai

Pagrindinis „Tour de France“ lenktynių partneris „Continental“ ragina didesnio savitarpio supratimo kelyje

30/05/2019
  • "Tour de France“ lenktynių metu „Continental“ pristatys pirmąsias iš kiaulpienių gumos pagamintas dviračių padangas;
  • „Continental“ dviračių padangas naudos šešios dviratininkų komandos.

„Continental“ ir „A.S.O.“ – dviračių lenktynių „Tour de France“ organizatorius – šiemet tęsia bendradarbiavimą žymiausiose ir sunkiausiose pasaulio dviračių lenktynėse, o „Continental“ dar kartą pabrėžia saugaus eismo svarbą ir ragina didesnio dviratininkų ir vairuotojų savitarpio kelyje supratimo. Taip pat lenktynių metu gamintojas pirmą kartą pristatys dviračių padangas, kurių gamybai panaudota kiaulpienių guma.

„Continental“ yra vienas pažangiausių dviračių padangų gamintojų pasaulyje ir turi didelę padangų, skirtų „Tour de France“ lenktynėms, gamybos patirtį. Taip pat šios varžybos mums padeda užmegzti glaudesnį ryšį tarp dviratininkų ir vairuotojų, pabrėžiant mūsų „Vision Zero“ strategijos tikslus siekiant, kad keliuose neliktų ne tik žūčių ir sužeidimų, bet ir avarijų. Lenktynių metu skatinsime didesnį dviratininkų ir vairuotojų savitarpio supratimą, pristatydami kampaniją „Stay Wider of the Rider“ (apvažiuok dviratininką plačiau angl.)“ – sako Christianas Kötzas, „Continental AG“ valdybos narys ir Padangų padalinio vadovas.

Christianas Prudhomme, „Tour de France“ lenktynių direktorius: „Lenktynių metu dviratininkų saugumas yra mūsų prioritetas, todėl pažangios ir saugios „Continental“ padangos yra vienas iš kertinių elementų. Didžiuojamės šiuo bendradarbiavimu, kuris lenktynėms suteikia neįtikėtiną techninę patirtį.“

Pagrindinis „Tour de France“ lenktynių partneris „Continental“ ragina didesnio savitarpio supratimo kelyje

„Tour de France“ lenktynėse „Continental“ pirmą kartą pristatys naujas ribotos serijos dviračių padangas „Urban Taraxagum“, kurių gamybai naudojama kiaulpienių guma. Ši guma buvo pagaminta pernai gruodžio mėnesį Anklame (Vokietija) atidarytoje tyrimų laboratorijoje, kurioje padangų gamintojas atlieka bandymus auginant ir perdirbant kiaulpienes, taip siekiant tvarios alternatyvos žaliavai iš atogrąžų miškuose auginamų kaučiukmedžių.

Šiemet šešios „Tour de France“ lenktynėse dalyvaujančios komandos – „Ineos“, „FDJ“, „Movistar“, „Bahrain-Merida“, „Katusha-Alpecin“ ir „Sunweb“ – naudos „Continental“ pagamintas „Competition Pro LTD“ padangas. Oficialūs „Tour de France“ lenktynių automobiliai taip pat turės sumontuotas naujausias gamintojo „PremiumContact 6“ padangas.