Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

stage_image

Informacija žiniasklaidai

Debiutuoja naujos „Continental“ vasarinės padangos „EcoContact 6“

25/03/2019
Debiutuoja naujos „Continental“ vasarinės padangos „EcoContact 6“
  • „GreenChili“ mišinys užtikrina 20 proc. didesnę ridą ir 15 proc. mažesnį pasipriešinimą riedėjimui;
  • Tikslus valdymas, puikus sukibimas ir trumpas stabdymo kelias;

  • Dvylika Europos gamintojų patvirtino kaip originalias mažų ir vidutinės klasės automobilių padangas.

„Continental“ pristatė itin pažangias vasarines „EcoContact 6“ padangas, kurios užtikrina žymiai mažesnį pasipriešinimą riedėjimui, didesnę ridą, tikslesnį valdymą ir trumpesnį stabdymo kelią. Palyginti su ankstesniu modeliu, naujos padangos pasižymi net 20 proc. didesne rida, 15 proc. mažesniu pasipriešinimu riedėjimui, dar tikslesniu valdymu ir trumpesniu stabdymu važiuojant šlapiu ir sausu keliu. Itin pažangios naujos „EcoContact 6“ vasarinės padangos atitinka visus griežtėjančius reikalavimus padangoms, vertinant saugumą, tikslų valdymą, ridą ir mažas degalų sąnaudas, o dvylika Europos automobilių gamintojų šias padangas patvirtino kaip originalią mažų ir vidutinės klasės modelių komplektaciją.

Pradėti
preview

Naujos padangos yra žymiai efektyvesnės už ankstesnįjį modelį – „Continental“ inžinieriams tokios didelės pažangos pavyko pasiekti išsamiai išanalizavus ir sukūrus naujus padangos elementus, siekiant pačių geriausių savybių. Buvo sukurtas naujas silikos mišinys su itin subalansuota cheminių elementų sudėtimi, taip užtikrinant dar tvirtesnį polimerų junginį ir mažesnę deformaciją važiuojant. Tai leido pasiekti žymiai mažesnį pasipriešinimą riedėjimui, kuris savo ruožtu mažina degalų sąnaudas. Taip pat buvo sukurti nauji mišinio priedai, padedantys padangai geriau prisitaikyti prie kelio paviršiaus. Šis sprendimas lėmė efektyvesnį stabdymo jėgų perdavimą, o geresnis padangos kontaktas su keliu lemia ir mažesnį ratų praslydimą bei didesnę ridą. Šios dvi inovacijos apjungtos „GreenChili 2.0“ pavadinimu.   

Priklausomai nuo padangos dydžio, protektorius turi tris, keturias arba penkias juostas, todėl toks skirtingiems padangų dydžiams pritaikytas sprendimas lemia maksimalų sukibimą ir tikslų valdymą. Subalansuotas protektoriaus juostų ir griovelių skaičius taip pat padeda nukreipti vandenį į protektoriaus griovelius lyjant ir taip mažina akvaplanavimo pavojų. Tuo pačiu metu kraštiniai grioveliai į išorę iš po padangos pašalina vandenį, taip dar labiau padidinant sukibimą šlapiame kelyje. Važiuojant sausu keliu padangų kūrėjai pritaikė pažangių sportinių padangų sprendimus. Padangos turi asimetrinį protektoriaus raštą su užapvalintais kraštais, kuris suteikia stabilumo protektoriaus blokeliams posūkiuose ir užtikrina tikslesnį valdymą ir dar geresnį sukibimą. Važiuojant šlapiu keliu lamelės su nuožulniais kraštais suteikia papildomą sukibimą ir geresnį vandens pašalinimą iš po protektoriaus.    

Nuo 2019 m. kovo mėn. galima rinktis iš 112 skirtingų „EcoContact 6“ padangų modelių, kurių dydis siekia nuo 13 iki 22 colių. Šios padangos yra pritaikytos važiuoti iki 300 km/h greičiu.