Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

stage_image

Informacija žiniasklaidai

„ContiTrailAttack 3“ motociklų padangos išrinktos geriausiu „Enduro“ klasės modeliu

20/06/2019
  • "ContiTrailAttack 3“ padangos nugalėjo „Motorrad“ žurnalo teste;
  • Buvo bandomi šeši garsiausių gamintojų padangų modeliai;
  • Aukščiausi „Continental“ trečios kartos motociklų padangų gamos įvertinimai.

Naujos aukščiausios klasės padangų gamintojo iš Vokietijos „Continental“ motociklų padangos „ContiTrailAttack 3“ pelnė aukščiausius populiaraus žurnalo motociklininkams „Motorrad“ įvertinimus „Enduro“ klasės padangų teste. Vos prieš kelis mėnesius debiutavęs modelis leidinio bandymuose aplenkė kitus penkis aukščiausios klasės padangų gamintojus, buvo geriausiai įvertintas daugumoje disciplinų ir surinko daugiausiai balų. Testas paskelbtas 2019 m. Nr. 13 „Motorrad“ žurnale.

Palyginamajame teste buvo bandomi šeši naujausi padangų modeliai (120/70 R19 priekyje ir 170/60 R17 gale), sumontuoti ant „BMW R 1250 G“ motociklo. Buvo bandomos padangų važiavimo savybės, valdymas vingiuotuose keliuose, patogumas važinėti kasdien ir atsparumas dilimui. Visuose šiuose bandymuose „ContiTrailAttack 3“ padangos buvo įvertintos aukščiausiais balais.

„ContiTrailAttack 3“ motociklų padangos išrinktos geriausiu „Enduro“ klasės modeliu

Bandytojus labiausiai sužavėjo tai kaip motociklas su šiomis padangomis važiavo vingiuotais ir siaurais užmiesčio keliais – šios ir kitos savybės užtikrino, kad „ContiTrailAttack 3“ padangos galutiniame vertinime buvo paskelbtos geriausiomis.

„Tie, kurie negali gyventi be vingiuotų kelių, gali visiškai pasitikėti „TrailAttack 3“ padangomis. Jos yra ne tik žymiai pranašesnės už gerai vertintą modelio pirmtaką, išsiskiria geriausiomis valdymo savybėmis siauruose keliuose, bet ir jų patogumas važinėti kasdien bei atsparumas dilimui taip pat buvo geriausi šiame teste,“ – sako padangas išbandę „Motorrad“ žurnalo specialistai.

Šis „ContiTrailAttack 3“ įvertinimas papildė „Continental“ trečios kartos padangų gamos apdovanojimus. „ContiSportAttack 3“  padangos buvo paskelbtos geriausios „Fastbike“ ir „Motorrad Magazine“ žurnalų atliktuose sportinių padangų bandymuose, o „ContiRoadAttack 3“ modelis užtikrintai nugalėjo žurnalų „PS“ ir „Motorcycle“ palyginamuosiuose testuose.

„ContiTrailAttack 3“ motociklų padangos išrinktos geriausiu „Enduro“ klasės modeliu