Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

stage_image

Informacija žiniasklaidai

„Continental“ ir „Spark Racing Technology“ pradėjo pirmuosius „Extreme E“ serijos bandymus

31/10/2019

  • Elektromobilių lenktynių bekelėje serijos metu daug dėmesio bus skiriama ir aplinkosaugai;
  • Lenktynių etapai vyks atokiausiose planetos vietose nuo dykumų iki lietaus miškų;
  • Bandymuose dalyvauja Švedijos lenktynininkė Mikaela Åhlin-Kottulinsky.

Spalio mėnesį Pietų Prancūzijoje esančioje Château de Lastours bandymų trasoje buvo pradėti pirmieji „Extreme E“ – elektromobilių lenktynių bekelėje serijos – bandymai. Testų metu, kuriuos atliko „Continental“ inžinieriai ir „Spark Racing Technology“ specialistai, buvo bandomos specialiai elektra varomiems visureigiams sukurtos padangos, taip pat tikrinamos elektrinių visureigių galimybės ir techniniai sprendimai.

„Šiame bandymų poligone sukurta puiki bekelės trasa, kurioje mūsų komanda su nekantrumu išbandė visureigius visu pajėgumu“, – sako Mikaela Åhlin-Kottulinsky, kuri yra ypatingas asmuo šiuose bandymuose. Ši Švedijos lenktynininkė yra vienintelė moteris, laimėjusi Skandinavijos kėbulinių automobilių čempionato lenktynes, ir šiame poligone bando naujausias lenktynines „Continental“ padangas. „Šie testai atskleis automobilių ir padangų galimybių ribas, kurias vėliau teks naudoti ekstremaliausiomis sąlygomis.“

„Continental“ ir „Spark Racing Technology“ pradėjo pirmuosius „Extreme E“ serijos bandymus

Šiemet „Continental“ tapo oficialiu „Extreme E“ – elektrinių visureigių lenktynių serijos bekelėje – steigiančiuoju partneriu. Šios lenktynės vyks tolimiausiuose planetos taškuose – lietaus miškuose, dykumose, Arktyje, Himalajų kalnuose ir Indijos vandenyno salose. Lenktynių serijai, kurios pirmasis sezonas prasidės 2020 metų gruodžio mėn. ir jame dalyvaus dešimt komandų, „Continental“ tieks padangas skirtingiems ir ypatingai sunkiems lenktynių etapams.

„Continental“ ir „Spark Racing Technology“ pradėjo pirmuosius „Extreme E“ serijos bandymus

Vienas pagrindinių lenktynių steigėjų, partnerių ir dalyvaujančių komandų tikslų – dar labiau atkreipti dėmesį į klimato kaitą ir žmonijos veiklos įtaką aplinkai bei nykstančių gyvūnų ir augalų apsaugą. Siekiant kuo mažesnio poveikio gamtai, etapai vyks specialiai parengtuose ruožuose, varžybos vyks be žiūrovų, jos nebus transliuojamos tiesiogiai, bet filmuojamos kaip sportinės dokumentikos serijos. Į lenktynių etapus technika, lenktynininkai ir aptarnaujantis personalas bus plukdomi buvusiu Karališkojo pašto laivu, perdarytu į klimato kaitą tiriančią mokslinę laboratoriją ir lenktynių elektromobilių garažą.

Bandymų metu Prancūzijoje buvo nufilmuotos trys „Beyond the Extreme“ serijos, kuriose žiūrovai gali pažvelgti į „Extreme E“ lenktynių užkulisius – šiuos trumpus filmus galima peržiūrėti „Continental“ „YouTube“ kanale.