+Legal & Data Protection

Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

New content item

Ką turime patikrinti prieš keisdami padangas vasarą

+Legal & Data Protection

Interneto svetainių naudojimas, atsakomybė už gaminius

Šiose svetainėse pateikta informacija nėra įpareigojanti ir ji skirta tik informaciniams tikslams. Jos pobūdis yra tik informacinis ir tai nėra pasiūlymai, kaip apibrėžta atitinkamuose įstatyminiuose reglamentuose. Daugiau informacijos ir sutarties sąlygas galite gauti iš atitinkamo įgalioto prekybos atstovo. Sutartis dėl čia pristatytų gaminių negali būti sudaroma, remiantis svetainėse pateikta informacija.

Šiose svetainėse pateiktą informaciją ir jose aprašytus gaminius ir paslaugas „Continental AG“ bet kuriuo metu gali keisti arba atnaujinti be išankstinio įspėjimo. Jeigu aiškiai nenurodyta kitur, „Continental AG“ svetainėse nėra jokių garantijų ar informacijos apie jokias savybes, už kurias „Continental AG“ būtų atsakinga, tiesiogiai ar netiesiogiai, įskaitant atsakomybę už susijusios informacijos galiojimą, tikslumą, pilnumą ir kokybę.

„Continental AG“ neprisiima jokios atsakomybės už savo interneto svetaines. Tokiu būdu netaikoma atsakomybė už bet kokius tiesioginius ar netiesioginius nuostolius ar žalą, nepriimami bet kokios rūšies ir bet kokiu įstatyminiu pagrindu pateikti kompensacijų reikalavimai ir (ar) pretenzijos dėl logiškai išplaukiančios žalos, patirtos naudojantis šiomis svetainėmis, o ypač dėl savo kompiuterių užkrėtimo virusais.

„Continental AG“ įsipareigojimus ir jų vykdymo sąlygas bei atsakomybę už „Continental“ gaminius ir paslaugas išskirtinai apibrėžia atitinkamos sutartys, sudarytos pagal kiekvienu atveju taikomas naujausias „Continental AG“ sutarčių standartines sąlygas.

 

Duomenų įrašymas ir apdorojimas

„Continental AG“ kaupia tik savo svetainių naudotojų asmeninius duomenis, jeigu gautas jų sutikimas. Šiuos duomenis sudaro: apsilankymo svetainėse data ir laikas, kokios svetainės aplankytos, atitinkamo interneto paslaugos teikėjo pavadinimas ir svetainės, iš kurios naudotojas įėjo į „Continental“ svetaines, teikėjo pavadinimas. „Continental AG“ šią informaciją naudoja, siekdama įvertinti savo svetainių lankomumą, apskaičiuoti statistinius rodiklius ir pagerinti per savo svetaines pateikiamų paslaugų ir informacijos kokybę. Asmeniniai naudotojo duomenys naudojami pagal atitinkamus duomenų apsaugos įstatymus ir tik jų užklausų apdorojimui, jeigu pats naudotojas kokiam nors konkrečiam tikslui suteikė savo leidimą. „Continental AG“ pagal įstatymų reikalavimus įdiegė pasaulines, vienodas ir vidines duomenų apsaugos taisykles (bendras privalomas taisykles), kurios užtikrina jūsų asmens duomenų apsaugą.


Slapukai

Kai jūs lankotės mūsų svetainėje, informacija jūsų kompiuteryje gali būti įrašoma slapukų pavidalu. Tokie slapukai naudojami tik siekiant optimizuoti svetainės dizainą. Jūs galite pasirinkti, kad šie slapukai nebūtų naudojami jūsų interneto naršyklės nustatymuose. Tik prašome atkreipti dėmesį, kad tokiu atveju kai kurios funkcijos gali neveikti.

  

Teisė į informaciją

Pateikę prašymą jūs galite nemokamai gauti informaciją apie įrašytus jūsų asmeninius duomenis. Jūs taip pat turite teisę šiuos duomenis taisyti, užblokuoti ar pašalinti. Jeigu turite kokių klausimų, prašome kreiptis el. laišku į mūsų duomenų apsaugos biurą: dataprotection@conti.de. Jeigu iš mūsų svetainių jūs per nuorodą prisijungiate prie kitų svetainių ar siunčiatės failus ir jūsų prašoma pateikti apie save informaciją, prašome atkreipti dėmesį, kad tokie duomenys perduodami internetu nesaugiu būdu, todėl juos gali perimti ir neteisėtai panaudoti neįgaliotos trečiosios šalys. 

 

Nuorodos į kitas svetaines 

Nuorodos į kitas trečiųjų šalių svetaines jums pateikiamos kaip papildoma paslauga. Tokios svetainės yra visiškai nepriklausomos ir „Continental AG“ neturi joms įtakos. „Continental AG“ neatsako už jokių trečiųjų šalių svetainių, į kurias galite patekti iš „Continental AG“ svetainių, turinį ir jų naudojimą bei duomenų apsaugos taisykles.


Gaminiai pasaulinėje rinkoje

Šiose svetainėse gali būti pateikta informacija apie „Continental“ gaminius, kurių dar nėra jūsų šalyje. Tokios informacijos pateikimas svetainėse dar nereiškia, kad „Continental AG“ planuoja šiuos gaminius platinti visame pasaulyje. Daugiau informacijos apie jūsų šalyje dar nepardavinėjamus gaminius jums gali suteikti „Continental“ prekybos atstovas.

 

Prekių ženklai ir autoriaus teisės 

Šiose svetainėse matomi prekių ženklai ir logotipai („prekių ženklai“) yra „Continental AG“ ar jos dukterinių kompanijų nuosavybė. Jokios informacijos šiose svetainėse negalima interpretuoti taip, kad jums suteikiama teisė ar leidimas šiuos prekių ženklus naudoti: tam būtinas raštiškas „Continental AG“ sutikimas. Griežtai draudžiama šiuos prekių ženklus naudoti be leidimo. Savo intelektinės nuosavybės teises „Continental AG“ gins visame pasaulyje, laikydamasi atitinkamų įstatymų.

Autoriaus teisės © 2010 Continental AG. Visos teisės saugomos. Visi šiose svetainėse pateikti tekstai, paveikslai, brėžiniai, animacija, vaizdo medžiaga, muzika, garsai ir kita medžiaga yra saugomi „Continental AG“ ir jos dukterinių kompanijų autorių teisių ir kitų intelektinės nuosavybės teisių. „Continental AG“ priklauso šių svetainių medžiagos parinkimo, suderinimo ir išdėstymo autoriaus teisės. Šios medžiagos negalima nei kopijuoti komerciniais ar platinimo tikslais, nei keisti ar perkelti į kitas svetaines.


Google Analytics

Šiose svetainėse naudojamas „Google Analytics“ – „Google“  internetinės analizės įrankis. „Google Analytics“ naudoja slapukus, t.y. tekstinius failus, įrašomus į jūsų kompiuterį, kad būtų galima analizuoti jūsų naudojimąsi šiomis svetainėmis. Paprastai informacija, kurią slapukai surenka apie jūsų naudojimąsi šiomis svetainėmis, perduodama ir laikoma „Google“ serveriuose JAV.

Vis dėlto, jeigu šiose svetainėse įjungta IP adreso anonimiškumo paslauga, „Google“ atstovybė Europos Sąjungos šalyje ar kitoje Europos Ekonominės Bendrijos šalyje pradžioje jūsų IP adresą sutrumpins. Tik išskirtiniais atvejais pilnas IP adresas bus perduotas į „Google“ serverius JAV ir ten saugomas. Šiose svetainėse IP adreso anonimiškumo paslauga įjungta. Šių svetainių operatorių prašymu „Google“ šią informaciją panaudos, kad įvertintų jūsų naudojimąsi ir sudarytų ataskaitas apie aktyvumą šiose svetainėse, o taip pat suteiktų svetainių operatoriams papildomas paslaugas, susijusias su šių svetainių ir interneto naudojimu.

Jūsų naršyklės per „Google Analytics“ perduodamas IP adresas nebus pridedamas prie kitų „Google“ duomenų. Jūs galite pakeisti atitinkamus savo naršyklės nustatymus ir neleisti programai įrašyti slapukų. Tačiau mes norime paaiškinti, kad tokiu atveju jums gali būti apribotas naudojimasis kai kuriomis šių svetainių funkcijomis. Be to, jūs galite neleisti „Google“ rinkti ir apdoroti slapukais perduodamų duomenų apie naudojimąsi šiomis svetainėmis (įskaitant jūsų IP adresą), atsisiųsdami ir įdiegdami papildinį, kurį rasite šioje nuorodoje: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de.

 

Socialinių tinklų papildinių naudojimas

Mūsų svetainėse naudojami įvairių socialinių tinklų papildiniai. Socialinio tinklo papildinys yra mygtukas, kurį galima naudoti, norint pasidalinti ir pranešti apie įrašus mūsų svetainėse kitiems atitinkamo socialinio tinklo naudotojams.

  

Mūsų svetainėse naudojami šie socialinių tinklų papildiniai:


Facebook

Šį papildinį valdo „Facebook Inc.“, 1601 South California Avenue, Palo Alto, CA 94304, JAV. Vokietijos svetainės facebook.de operatorius yra „Facebook Ireland Limited“, Hanover Reach, 5-7 Hanover Quay, Dublin 2, Airija. Šie papildiniai pažymėti „Facebook“ logotipu. „Facebook“ privatumo politiką galite rasti čia.

 

YouTube

Šį papildinį valdo „YouTube“, LLC, 901 Cherry Ave., San Bruno, CA 94066, JAV. Papildinys pažymėtas „YouTube“ logotipu. „YouTube“ privatumo politiką galite rasti čia.


Interneto tinklai naršyklėje pateikia papildinių dizainą ir turinį. Jie automatiškai integruojami į mūsų svetaines.

Jeigu jūs apsilankysite vienoje iš mūsų svetainių naudodami vieną iš šių papildinių, „Internet Explorer“ naršyklė automatiškai prisijungs prie atitinkamo tinklo serverio, nepriklausomai nuo to, ar naudojate šį papildinį, ar ne. Per šią nuorodą dalinamasi informacija apie jūsų apsilankymą svetainėje.

Dėl jūsų privatumo pradžioje šie atitinkami mygtukai yra išjungti ir prie jų pateiktas įspėjimas. Spustelėję ant šio pranešimo, jūs pateiksite savo sutikimą prisijungti prie atitinkamo socialinio tinklo ir mygtukus įjungsite. Tik tuomet per juos prisijungsite prie pageidaujamų tinklų.

Jeigu jūs esate prisijungę prie socialinio tinklo, kai lankotės mūsų svetainėje, perduodami duomenys bus susieti su jūsų naudotojo paskyra. Tai galioja ir naudojant papildinį. Jeigu jūs nepageidaujate, kad tinklas šiuo būdu susietų informaciją su jūsų naudotojo paskyra, atsijunkite, prašome, nuo atitinkamo tinklo, prieš spustelėdami ant įspėjimo.

Netgi jei nesate socialinio tinklo narys, juose gali būti įrašyti jūsų duomenys tuomet, kai spustelėsite ant įspėjimo.

Susijusios temos

Svetainėje naudojami slapukai siekiant užtikrinti geriausnį naršymą mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau čia