Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

New content itemSukurtos

„Extreme“

„Continental“ – „Extreme E“ steigiantysis partneris

Savo technologijoms mes keliame maksimalius reikalavimus, todėl priimame kiekvieną iššūkį – taip siekiame pačių geriausių savybių ir maksimalaus saugumo. Todėl aišku, kodėl „Continental“ yra „Extreme E“ steigiantysis partneris. Ši lenktynių serija kaip nei viena kita atveria visiškai naujas galimybes: bus lenktyniaujama pačiuose atšiauriausiuose planetos kampeliuose tvariais visureigiais su galinga elektros pavara, o pergalę lenktynių serijoje lems tik puiki vairuotojo ir automobilio sąveika. „Continental“ tai reiškia kur kas daugiau nei tik pasiekti finišo liniją – svarbiausias tikslas yra praktiškai pritaikyti naujausias technologijas, kad žmonės kasdien galėtų keliauti vis greičiau ir saugiau.

Pradėti
 

Tiesioginė „Extreme E“ pristatymo transliacija iš Londono. Būkite čia dabar.

Pradėti

 

 

 

Atokiausiosiose vietose: lenktynių etapai

Jei norite didžiausių iššūkių lenktynininkams ir technologijoms, turite rinktis netradicinius kelius. Štai kodėl „Extreme E“ lenktynių etapai vyks atokiausiose vietose, kur dar nesivaržė nei vienas automobilis: Arktyje, Amazonės džiunglėse, Afrikos dykumoje, Himalajų kalnuose ir Indijos vandenyno pakrantėje. Šiose penkiose vietose lauks didžiausi iššūkiai, kurie bus itin skirtingi – nuo svilinančios kaitros iki stingdančio šalčio, neįžengiamų džiunglių iki neaprėpiamų ledynų, tropikų drėgmės ir išretėjusio oro aukštikalnėse.

 

Galingi ir tylūs: lenktynių automobiliai

Įveikiant atokiausias ir atšiauriausias vietas elektromobiliams teks susidurti su iki tol nepatirtais iššūkiais. Tad šie elektra varomi visureigiai ne tik neteršia aplinkos, bet ir gali įveikti pačius didžiausius lenktynių sunkumus. Ir, žinoma, „Continental“ padangų technologijos šiems galingiems, bet tyliems automobiliams užtikrins maksimalų sukibimą ant sniego, purvo, smėlio ir ledo.

 

Kitokia lyga: lenktynių serija

„Extreme E“ yra naujos kartos lenktynės: 12 komandų trijose grupėse varžysis tarpusavyje įspūdingose kovose, kurių kiekviena sieks iki 10 minučių. Braunantis per džiungles, įveikiant smėlynus ar Arkties ledynus – kiekviena sekundė bus itin svarbi. O kai jie artės prie finišo ir pergalė bus jau čia pat, mažiausias neatidumas ar komandos netikslumas bus nedovanotina klaida. „Extreme E“ serijos nugalėtoju taps tas, kuris surinks daugiausiai taškų visuose etapuose ir pelnys pirmąją istorinę naujos lenktynių serijos pergalę.

Tai kas vyksta dabar:


Pradėti

Jau greitai.

„Continental“ inžinieriai entuziastingai diegia naujausius sprendimus „Extreme E“ serijoje, kurie gali būti nemažesnis iššūkis nei pačios lenktynės. Sekite žinias ir sužinokite paskutines naujienas apie naujų „Extreme E“ serijos padangų technologijas.

Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų internetinėje svetainėje jums būtų suteikta geriausia patirtis. Spustelėkite čia, kad sužinotumėte daugiau arba pakeistumėte savo slapukų nustatymus.