Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

New content item

Gaukite nemokamą papildomą

Duomenų apsaugos pareiškimas

Continental Reifen Deutschland GmbH apdoroja Jūsų duomenis Jums naudojantis svetainėmis continental.lt laikydamasi galiojančių teisinių nuostatų.


1. Bendrosios nuostatos
Jūsų įvestus asmens duomenis Continental Reifen Deutschland GmbH renka apdoroja ir naudoja vykdydama sutartį dėl Jūsų naudojimosi svetainėmis continental.lt. Tiek, kiek būtina vykdant sutartį, duomenys gali būti perduoti su Continental Reifen Deutschland GmbH susijusioms bendrovėms pagal Vokietijos akcinių bendrovių akto 15-ąjį ir tolesnius skirsnius, kaip numatyta „Continental“ Privalomosiose bendrovės taisyklėse.
Jeigu leidžiama ir (arba) numatyta teisės aktuose, duomenys gali būti įvertinti ataskaitybos tikslais (pvz., statistikai).
Jūsų duomenys bus renkami, apdorojami ir naudojami tik laikantis galiojančių duomenų apsaugos nuostatų (pvz., gavus Jūsų sutikimą).
Užtikrindami svetainėmis continental.lt (pvz., techninės paramos) teikimą, mes perduodame duomenis paslaugų mums teikėjui – paslaugų teikėjo

- Materna GmbH, Voßkuhle 37, 44141 Dortmund, Germany

- ]init[ Aktiengesellschaft für digitale Kommunikation, Köpenicker Str. 9, 10997 Berlin, Germany and

- mmpro film- und medienproduktion GmbH, Fidicinstraße 3, 10965 Berlin, Germany.

Materna GmbH, ]init[ Aktiengesellschaft für digitale Kommunikation and mmpro film- und medienproduktion GmbH renka ir apdoroja Jūsų asmens duomenis mūsų vardu tiek, kiek būtina sutarčiai vykdyti (remiantis Duomenų apdorojimo sutartimi arba, jeigu Materna GmbH, ]init[ Aktiengesellschaft für digitale Kommunikation and mmpro film- und medienproduktion GmbH yra įsikūręs ne ES, remiantis ES standartinėmis sutarčių nuostatomis).

 

Pagal įstatymines nuostatas visi Jūsų duomenys laikomi griežtai konfidencialiai.


2. Duomenų rinkimas ir apdorojimas

Continental Reifen Deutschland GmbH asmens duomenis, susijusius su jos svetainėmis paslaugomis continental.lt, laiko tik gavusi sutikimą dėl to. Laikomi tik duomenys, susiję su apsilankymo data ir laiku, aplankytais tinklalapiais, žymeklio naudojimu svetainėje, naudotomis tinklalapio funkcijomis ir svetaine, iš kurios vartotojas pateko į „Continental“ svetaines. IP adresas perduodamas anonimiškai ir naudojamas tik geografinei vietai priskirti miesto tikslumu. Continental Reifen Deutschland GmbH naudoja šią informacija svetainės veiklai matuoti, statistikai sudaryti ir per svetaines teikiamoms paslaugoms bei informacijai tobulinti.


Vartotojų asmens duomenys naudojami tik užklausoms apdoroti pagal duotą sutikimą arba laikantis galiojančių duomenų apsaugos nuostatų. Remiantis teisiniais reikalavimais, „Continental“ taiko visuotines, vienodas ir vidines Duomenų apsaugos taisykles (Privalomosios bendrovės taisyklės), reguliuojančias Jūsų asmens duomenų apsaugą.

Continental Reifen Deutschland GmbH laiko svetainėse arba procesui pateiktus duomenis, pvz., vardas, pavardė, bendrovė, el. paštas, adresas ir telefonas, tik tam, kad būtų galima susisiekti asmeniškai su Jumis. Duomenys laikomi ir (arba) naudojami tik Jūsų užklausai / nuogąstavimui / dalyvavimui konkurse apdoroti. Baigus Jūsų užklausos / nuogąstavimo apdorojimą Jūsų duomenys pašalinami, jeigu toks pašalinimas neprieštarauja jokioms įstatyminėms prievolėms išsaugoti įrašus.


3. Duomenų subjekto teisės

3.1 Turėkite omenyje, kad, kaip duomenų subjektas, pagal ES Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (ES BDAR), turite šias teises, susijusias su Jūsų asmens duomenų apdorojimu:

 

teises gauti informaciją pagal ES BDAR 13 ir 14 straipsnius;
prieigos teisę pagal ES BDAR 15 straipsnį;
teisę taisyti pagal ES BDAR 16 straipsnį;
teisę pašalinti pagal ES BDAR 17 straipsnį;
teisę apriboti apdorojimą pagal ES BDAR 18 straipsnį;
duomenų perkėlimo teisę pagal ES BDAR 20 straipsnį.

 

Jei turite klausimų apie tai, prašome kreiptis į mūsų duomenų apsaugos konsultantą el. pašto adresu: dataprotection@conti.de


3.2 Pagal ES BDAR 21 straipsnį turite teisę bet kada atsiimti savo sutikimą dėl savo asmens duomenų rinkimo, apdorojimo / laikymo ir naudojimo. Sutikimui atsiimti būtina parašyti Continental Reifen Deutschland GmbH, Vahrenwalder Straße 9, 30165 Hanover, Germany arba atsiųsti el. laišką adresu mail_service@conti.de.

 

3.3 Su klausimais arba nusiskundimais visada galite raštu (taip pat el. paštu) kreiptis į mūsų duomenų apsaugo pareigūnus. El. paštas: dataprotection@conti.de Taip pat galite kreiptis į atitinkamas duomenų apsaugos institucijas, jeigu tokių yra.

 

4. Laikomų duomenų apsauga

Mūsų bendrovė ir Materna GmbH, ]init[ Aktiengesellschaft für digitale Kommunikation and mmpro film- und medienproduktion GmbH naudoja technines ir organizacines saugumo priemones, kad apsaugotų Jūsų pateiktus asmens duomenis nuo manipuliavimo, praradimo, sunaikinimo arba pašalinių asmenų prieigos. Šios saugumo priemonės nuolat tobulinamos ir pritaikomos pagal naujausias technologijas. Neužkoduotus pateiktus duomenis gali pamatyti trečiosios šalys. Dėl šios priežasties mes norime pabrėžti, kad, perduodant duomenis internetu (pvz., el. paštu), saugaus perdavimo negalima garantuoti. Todėl neskelbtini duomenys apskritai neturi būti siunčiami arba siunčiami saugiu ryšiu (SSL). Jeigu patenkate į puslapius ir failus, kur prašoma įvesti asmens duomenis, turėkite omenyje, kad tokius duomenis perduoti internetu gali būti nesaugu ir kad yra rizika, jog juos gali pamatyti ir jais manipuliuoti pašaliniai asmenys.


5. Slapukai 

Kai lankotės mūsų svetainėje / naudojatės mūsų priemonėmis / paslaugomis, į Jūsų kompiuterį gali būti įrašyta informacija slapukų pavidalu. Tokie slapukai naudojami tik svetainių veikimui užtikrinti. Kiti slapukai (pvz., susiję su naudojimusi svetaine) sukuriami tik gavus Jūsų sutikimą (žr. Slapukų taisykles). Taip pat galite savo naršyklės nuostatose pasirinkti nepriimti slapukų. Tačiau turėkite omenyje, kad tai padarę galbūt iš dalies negalėsite pasinaudoti kai kuriomis šių svetainės / priemonių / paslaugų funkcijomis.


6. „Oracle Infinity“
Šioje svetainėje naudojama „Oracle Infinity Inc.“ žiniatinklio analizės priemonė „Oracle Infinity“ (toliau vadinama „Oracle Infinity“). „Oracle Infinity“ mūsų svetainėje naudoja slapuką, kuris sukuriamas tik gavus Jūsų sutikimą.
Tuomet laikomi tik duomenys, susiję su apsilankymo data ir laiku, aplankytais tinklalapiais, žymeklio naudojimu svetainėje, naudotomis tinklalapio funkcijomis ir svetaine, iš kurios Jūs patekote į „Continental“ svetaines. Jūsų IP adresas perduodamas anonimiškai ir naudojamas tik geografinei vietai priskirti miesto tikslumu. Todėl niekada neįmanoma nustatyti konkretaus svetainės lankytojo tapatybės.

 

7. „Google Analytics“

Šioje svetainėje naudojama „Google Inc.“ („Google“) žiniatinklio analizės priemonė „Google Analytics“. „Google Analytics“ naudoja slapukus – teksto failus, kurie laikomi Jūsų kompiuteryje, kad svetainei padėtų analizuoti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Slapuko sukaupta informacija apie Jūsų naudojimąsi šiomis svetainėmis bus perduodama ir laikoma „Google“ serveryje JAV.

Jeigu aktyvinamas IP adreso anoniminimas, „Google“ sutrumpins / suanonimins Europos Sąjungos valstybių narių ir kitų sutarties dėl Europos ekonominės erdvės šalių IP adresų paskutinį skaičių. Tik išskirtiniais atvejais visas IP adresas nusiunčiamas į „Google“ serverius JAV ir juose sutrumpinamas. Šioje svetainėje naudojamas aktyvusis IP anoniminimas. Svetainės teikėjo vardu „Google“ naudosis šia informacija, kad įvertintų, kaip naudojatės svetaine, pildytų ataskaitas apie aktyvumą svetainėje jos teikėjui ir teiktų jam kitas paslaugas, susijusias su svetainės veikla ir naudojimusi internetu.

„Google“ nesusies Jūsų IP adreso su jokiais kitais „Google“ turimais duomenimis. Slapukai mūsų svetainėje naudojami tik gavus Jūsų sutikimą. Be to, galite visam laikui uždrausti įrašyti slapukus atitinkamai pakeitę savo naršyklės nuostatas. Tačiau norime pažymėti, kad taip padarę galbūt iš dalies negalėsite pasinaudoti kai kuriomis šios svetainės funkcijomis. Be to, galite uždrausti „Google“ rinkti ir naudoti duomenis (slapukus ir IP adresą) atsisiuntę ir įdiegę šį naršyklės įskiepį: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en

 

Slapukai mūsų svetainėje laikomi tik gavus Jūsų sutikimą. Be to, galite visam laikui uždrausti įrašyti slapukus atitinkamai pakeitę savo naršyklės nuostatas. Tačiau norime pažymėti, kad taip padarę galbūt iš dalies negalėsite pasinaudoti kai kuriomis šios svetainės funkcijomis.


Šioje internetinėje svetainėje naudojamos šios „Google Analytics“ funkcijos, pagrįstos „Display Advertising“:

  • „Google Analytics Demographics“ ir „Interest Reporting“
  • „Google Display Network Impression Reporting“
  • „Remarketing“

Mes naudojame „Google Analytics Demographics“ ir „Interest Reporting“. Naudojame „Google“ interesais pagrįstus reklamos duomenis arba 3-osios šalies auditorijos duomenis (pavyzdžiui, amžiaus, lyties ir interesų) su „Google Analytics“ tendencijų analizei ir rinkodarai.

Naudojame „Remarketing“ su „Google Analytics“ šioje internetinėje svetainėje internetinėms reklamoms. Trečiosios šalies pardavėjai, įskaitant „Google“, rodo reklamas internete. Mes ir trečiosios šalies pardavėjai, įskaitant „Google“, kartu naudojame pirmosios šalies slapukus (pavyzdžiui, „Google Analytics“ slapuką) ir trečiosios šalies slapukus (pavyzdžiui, „DoubleClick“ slapuką) siekdami informuoti, optimizuoti ir pateikti reklamas remdamiesi jūsų paskutiniais apsilankymais mūsų internetinėje svetainėje.

Galite atsisakyti „Google Analytics“ funkcijai „Display Advertising“ ir pritaikyti „Google Display Analytics Network“ skelbimus naudodami skelbimų nustatymus, pateikiamus https://www.google.com/settings/ads.
 

8. Dalijimasis socialiniuose tinkluose:

Jeigu mūsų svetainėje naudojate funkciją „Dalytis“, į atitinkamą socialinį tinklą jokie asmens duomenys neperduodami. Jeigu dalytis mūsų svetainės turiniu naudojatės nuosavu profiliu, mes niekaip neatsakome už šių tinklų renkamų duomenų turinį ir apimtį. Šiuo atveju galioja atitinkamo socialinio tinklo naudojimosi nuostatos ir privatumo taisyklės.

 

9. „iFraming“

Mūsų svetainėje įkeliame vaizdo įrašus per „iFraming“. Tam tikrose mūsų svetainės vietose per „iFraming“ gali būti įterptas ir rodomas išorinis turinys iš trečiųjų šalių svetainių.

 

Mūsų svetainėje įterpti vaizdo įrašai iš šios trečiosios šalies svetainės:


„YouTube“
Šią svetainę, iš kurios per „iFraming“ įterpti vaizdo įrašai, valdo „YouTube, LLC“, 901 Cherry Ave., San Bruno, CA 94066, JAV.

Spustelėjus ant vaizdo įrašų jie bus pažymėti „YouTube“ logotipu. „YouTube“ duomenų apsaugos pareiškimą galite perskaityti [čia].

Jeigu lankotės vienoje iš mūsų svetainių su įterptais vaizdo įrašais, „Internet Explorer“ automatiškai nesukurs saito su atitinkamo tinklo serveriu. Spustelėdami įterptą vaizdo įrašą duodate sutikimą susisiekti su minėta svetaine ir įkelti šios svetainės slapukus. Spustelėjus įterptą vaizdo įrašą, informacija, kad apsilankėte mūsų svetainėje, bus automatiškai perduota minėtos svetainės operatoriui ir ta svetainė įkels slapukus.

Jeigu lankydamiesi mūsų svetainėje esate prisijungę prie pirmiau minėtos svetainės, perduodami duomenys bus susieti su Jūsų vartotojo paskyra. Jeigu norite neleisti tinklui šiuo būdu susieti informacijos su Jūsų vartotojo paskyra, prieš spustelėdami atitinkamą vaizdo įrašą atsijunkite nuo atitinkamo tinklo.

Net jeigu nesate užsiregistravę kaip minėtos svetainės narys arba šiuo metu nesate prisijungę, spustelėjus atitinkamą vaizdo įrašą minėtos svetainės operatorius gali įrašyti Jūsų duomenis. Mes neturime poveikio trečiųjų šalių slapukų įkėlimui ir minėtos svetainės renkamų duomenų apimčiai ir turiniui arba tam, kaip tie duomenys naudojami. Daugiau informacijos pateikta minėtos svetainės privatumo taisyklėse.

Related Topics