Revoliucija dyglių technologijoje - ContiFlexStud™

Revoliucija dyglių technologijoje

ContiFlexStud™

PROVERŽIS VAŽIUOJANT ŽIEMĄ

CONTINENTAL pristato naujausią padangų technologiją „ContiFlexStud™“. Tai visiškai naujo tipo dygliai, pasižymintys revoliucinėmis savybėmis važiuojant žiemą, kurias užtikrina neprilygstama CONTINENTAL inžinerinė patirtis.

ContiFlexStud Logo

Kuo ypatinga „ContiFlexStud™“ technologija?

„ContiFlexStud™“ dygliai yra visiškai naujos konstrukcijos. Jie užtikrina žymiai mažesnį poveikį kelio dangai, puikų sukibimą su ledu, geresnes savybes visą naudojimo laiką ir mažesnį triukšmingumą. Vairuotojai, kuriems žiemą dažnai tenka važinėti apsnigtais ir apledijusiais keliais, džiaugtųsi net viena iš šių savybių. O visos keturios savybės viename dyglyje yra tiesiog nepamainomas pagalbininkas ekstremaliomis sąlygomis žiemą.

CONTIFLEXSTUD™ YRA TIKRA REVOLIUCIJA VAŽIAVIMO ŽIEMĄ TECHNOLOGIJOSE

Jei gyvenate ten, kur ekstremalios oro sąlygos būna kiekvieną žiemą, nėra geresnio sprendimo užtikrinant optimalias važiavimo savybes ir saugumą.

New content item
New content item

Išskirtinis sukibimas ant ledo

Kadangi dyglys turi minkštą apvalkalą, prisitaikantį prie kelio dangos, kieto metalo smaigalys įsminga giliau į ledą. Taip geriau perduodama automobilio jėga ir net 7 procentais padidinamas sukibimas ant apledėjusios kelio dangos.

New content item

Mažesnis triukšmas salone

Įprastos žieminės dygliuotos padangos yra triukšmingos, tad kelionė jums ir keleiviams tampa mažiau komfortiška. Naudojant „ContiFlexStud™“ technologiją, sumažinamas dyglių keliamas triukšmas salone – dėl pažangaus guminio dyglio apvalkalo mažiau metalo liečiasi su keliu, taip mažinant triukšmingumą. Garantuojame, kad tai bus pati komfortiškiausia kelionė, kurioje kada nors važiavote automobiliu su dygliuotomis padangomis.

New content item

Mažesnis poveikis kelio dangai

Naujieji „ContiFlexStud™“ dygliai turi guminį apvalkalą, prisitaikantį prie kelio paviršiaus. Tai iš esmės keičia dyglio savybes, kadangi kelio paviršius niekada nebūna tolygus – įprasti dygliai sminga į dangą ir ją gadina. Palyginimui, guminis „ContiFlexStud™“ apvalkalas turi mažesnį poveikį kelio dangai, kadangi iš esmės sumažina metalinių dyglių poveikį. Mūsų atlikti tyrimai rodo, kad poveikis kelio dangai yra net iki 20 procentų mažesnis.

New content item

Geresnės savybės visą naudojimo laiką

Revoliucinė „ContiFlexStud™“ dyglių konstrukcija užtikrina dar vieną privalumą – geresnes savybes visą naudojimo laiką. Dyglio guminis apvalkalas dyla tolygiai su padangos protektoriumi. Tai leidžia dygliui išsaugoti smaigalio efektyvumą, užtikrinant saugesnį važiavimą visą padangų naudojimo laiką.

SUŽINOKITE KĄ APIE TAI MANO PROFESIONALŪS VAIRUOTOJAI

Kaip ši nauja technologija pasiteisina kelyje? Siekdami išsiaiškinti, paklausėme tų žmonių, kurie tikrai žino, ką reiškia važiuoti atšiauriomis sąlygomis žiemą – profesionalių Skandinavijos vairuotojų. Jie buvo specialiai atrinkti išbandyti padangų prototipus realiomis eismo sąlygomis ir buvo sužavėti jų galimybių.

Christer Mattsson, TABCAB AB, Arvidsjaur Sweden

 

„Buvo taip slidu, kad regione buvo sustabdytas priemiestinių autobusų eismas, o mes ir toliau važinėjome kaip įprasta su šiomis naujos dyglių technologijos padangomis.“

Christer Mattsson, TABCAB AB, Arvidsjaur Sweden

Fredrik Öberg, Pitea Taxi AB Sweden

 

„Aš labai atsakingai renkuosi padangas, o stabdymas man yra svarbiausias kriterijus – buvau sužavėtas šios naujos dyglių technologijos.“

Fredrik Öberg, Piteå Taxi AB Sweden