Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

stage_image1_lg

Vision Zero

Skaičiavimas iki nulio.

Kaip „Continental“ keičia kasdieninio vairavimo ateitį

+Continental has been a pioneer in road safety for more than 140 years. Today, the company takes this claim to the next level: With Vision Zero.


Pradėti

Nuo geriausio stabdymo iki nulio žūčių, nulio sužalojimų ir nulio avarijų

Kaip viena didžiausių saugumo ekspertų pasaulyje, „Continental“ sau išsikėlė ambicingą tikslą, įgyvendinamą per tris nuoseklius etapus: pradėjus nuo geriausio stabdymo pasiekti nulinį žūčių skaičių, nulinį sužalojimų skaičių ir, galiausiai, nulinį avarijų skaičių. Ir dėl svarių priežasčių. Tik „Continental“ žino visas stabdymo proceso detales – nuo stabdžių pedalo iki padangos.

Saugumas kelyje prasideda ten, kur padangos paliečia žemę. Pagarsėjusi kaip padangų specialistė, „Continental“ jau daugiau nei šimtmetį gerina saugumą viso pasaulio keliuose. Dėl to mes norime, kad kuo daugiau vairuotojų sužinotų apie saugumo naudą, kurią jie gauna naudodami modernias, su pakankamu protektoriaus gyliu ir iki tinkamo slėgio pripūstas padangas.

Be savo pažangių padangų „Continental“ automobilių pramonės grupė jau sukūrė perversmą sukėlusias technologijas, kurias šiandien aptiksite daugumoje moderniausių automobilių: ABS, ESC, EBA ir kt. Ir tai tik pradžia. Automobiliams tampant vis išmanesniais, dabar kaip niekad anksčiau realia tapo galimybė pasiekti Vision Zero.

„Continental“ didžiuojasi, galėdama panaudoti savo visapusę kompetenciją pagrindinių saugumo keliuose technologijų srityje ir taip klodama kelią į Vision Zero.