Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

stage_image1_lg

Rėmimas

Rėmimas

Futbolo partneris iš kartos į kartą.

Nuo tada kai 1995 metais Continental pirmą kartą pradėjo remti furbolą (UEFA Champions League™), kompanija gerokai išplėtė savo veiklą tarptautiniame futbole.

sponsoring_02-Image

Continental visuomet buvo sinonimas, savyje derinantis kontroliuojamą jaudulį ir sensaciją. Kaip ir futbolas mes garantuojame įspūdingas važiavimo savybes, derinamas su puikia strategija. Nuo šalių ir regionų komandų iki pasaulinio lygio turnyrų, tokių kaip UEFA qualifiers™, UEFA EURO™ ir, žinoma, FIFA World Cup™, mūsų rėmimas nuėjo tolimą kelią.

Ir mes neapsiribojame tik svarbiausiomis varžybomis ar kas jį žaidžia. Būdamas vienu pirmųjų aktyvių tarptautinio moterų futbolo rėmėju, Continental remia JAV, Jungtinės Karalystės ir Airijos komandas – sporto, kuris kažkada buvo tik vyrų dominavimo sritis.

Mūsų įsipareigojimai apima ir būsimąsias ateities žvaigždes. Suprasdami jaunosios kartos talentų puoselėjimo svarbą, Continental šia kryptimi vykdo veiklą nuo 2003 metų. Populiarios ContiTrainingCamps stovyklos 7-13 metų berniukams ir mergaitėms, taip pat Frankfurto „Eintracht“  futbolo mokyklos akademija yra puikūs to pavyzdžiai, kurie užkrečia futbolo entuziazmu nuo pat mažų dienų.

sponsoring_04-Image

Ir galbūt vieną dieną mes juos vėl pamatysime – kaip ne kaip mes taip pat remiame vyrų ir moterų U21 turnyrus.

Visa tai turi itin svarbią žinią: mūsų aktyvus dalyvavimas futbole nėra tik prekinio ženklo žinomumo didinimas, bet tikra Continental aistra sportui. 2005 metais mes netgi sukūrėme futbolui skirtą www.contisoccerworld.com svetainę, kurioje talpinama visa mūsų su futbolu susijusios veiklos informacija. 

sponsoring_05-Image

ContiWarmUp

ContiWarmUp svetainė yra vienas iš tų saugių būdų jį pasiekti. Tai tarsi jūsų apšilimas prieš svarbiausias varžybas, kada pasiekiama optimali darbinė temperatūra – lygiai taip apšilimo reikia ir padangoms. Sukurta bendradarbiaujant su garsiausiais futbolo treneriais, joje galima sužinoti kaip teisingai atlikti apšilimą, kuris leis išvengti traumų rungtynių metu.

Taigi pradėkite jaudinantį ir saugų žaidimą, kurį kruopščiai parengė Continental.

Our global Sponsorships at a glance.


sponsoring_05-Image
Further information