Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

stage_image1_lg

Kompanija

Darbas ir karjera

Continental AG – aukštos kokybės gaminiai sukuriami užtikrinant aukščiausią darbo kokybę

Continental Career - Let your ideas shape the future

Stabdžių sistemos, transmisijos, važiuoklės sistemos ir elementai, matavimo prietaisai, multimedijos sprendimai, automobilio elektronika, padangos ir techniniai elastomerai – tai tik nedidelė plačios Continental produktų gamos dalis. 

Continental – novatoriška, tarptautinė, dinamiška

Continental yra į naujoves orientuota technologijų kompanija ir viena automobilinės pramonės tiekėjų pasaulyje lyderių. Šiuo metu korporacijoje, kurios 2014 metų apyvarta buvo didesnė nei 34,5 milijardai eurų, 53 pasaulio šalyse dirba maždaug 200 000 darbuotojų.

Pastaraisiais metais korporacija pasaulyje itin sparčiai plėtėsi, įsigydama ir naujus prekinius ženklus bei tapdama vienu iš tarptautinės rinkos lyderių. Šio proceso metu sukaupta fundamentali patirtis lemia, kad ji vaidina lemiamą vaidmenį korporacijos veikloje, o tokie uždaviniai kaip tvarumas, perspektyvios naujovės ir pelningas augimas tampa dominuojančiais veiksniais.


Continental keičia tinklinio mobilumo ateitį

Korporacija užtikrina didesnį individualaus mobilumo saugumą, komfortą ir tvarumą. Vadovaudamasi savo didžiausią produktų ir paslaugų kompetencija, Continental drauge su savo klientais didina saugumą, komfortą ir malonumą vairuoti. Įmonės produktai, technologijos ir procesai itin svariai prisideda prie tvaraus mobilumo.

Mūsų darbuotojai yra raktas į sėkmę

Darbuotojai yra tas veiksnys kuris užtikrina Continental sėkmę. Iš savo darbuotojų korporacija tikisi atsidavimo ir tvirto tikslo siekimo. Darbuotojų meistriškumas atlyginamas suteikiant geriausias darbo sąlygas, kurių reikia norint padidinti ir paskatinti siekiant aukščiausios kokybės. Tai skatina atsidavimą, kvalifikaciją, išsilavinimą ir mokymus, taip pat lankstumą ir lojalumą. Korporacija yra atlikusi dideles investicijas visuose gamybos padaliniuose. Taip pat ji suteikia saugias ir sveikatai nekenksmingas darbo sąlygas, o kiekvienas Continental darbuotojas turi lygias galimybes nepriklausomai nuo amžiaus, tautybės, lyties, religijos, rasės ir seksualinės orientacijos.

Continental darbdavys

Continental darbdavys reiškia naujoves, tarptautiškumą, užsidegimą ir sėkmę. 

Daugiau apie Continental darbdavį skaitykite čia