Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

stage_image1_lg

Kompanija

Rinkis žalią

Ateities padangos: “Mes kuriame darną”

Kuriant padangas šaltinių išsaugojimas ir degalų taupymas yra pagrindinės užduotys

Šiuo metu Continental padangų gamintojo viena svarbiausių užduočių – tvarumas. Skirtingų sričių ekspertai bendradarbiauja tirdami ir kurdami, bandydami ir gamindami ateities padangas, kurios bus dar labiau efektyvesnės ir draugiškesnės aplinkai gamybos, naudojimo, ir perdirbimo metu. Kuriant padangą yra įvertinama kiekviena jos sudedamoji dalis ir, esant galimybei, pakeičiama labiau aplinką tausojančiu komponentu.  Didesnį tvarumą užtikrina ir Continental gamybos procesai. Pavyzdžiui, buvo pristatytas naujoviškas procesas, kurio metu senų sunkvežimių padangų guma vėl panaudojama atnaujinant protektorių.

Sponsoring

Hibridiniams automobiliams ir elektromobiliams skirtos padangos padeda mažinti CO2 taršą.

Naujausios Continental gamos padangos yra specialiai skirtos hibridiniams automobiliams ir, palyginti su įprastomis padangomis, pasižymi 30 procentų mažesniu pasipriešinimu riedėjimui. Jas sumontavus galima bus pasiekti, kad didesnį atstumą galima bus nuvažiuoti naudojant vien tik elektros variklį be vidaus degimo motoro pagalbos. Continental padangų kūrėjai nesileido į saugumą įtakojančius kompromisus dėl mažesnio pasipriešinimo riedėjimui - tą įrodo ir aukščiausius Europos Sąjungos padangų žymėjimo A įvertinimus pelnę pasipriešinimas riedėjimui ir stabdymas ant šlapios dangos,

sponsoring_02-Image

Guma iš kiaulpienių ir augalų ūkis šalia padangų gamyklos

Viena iš labiausiai pastebimų Continental tvarios aplinkos veiklų yra „kiaulpienių padangos“. Jas kuriant kompanija bendradarbiauja su Fraunhoferio instituto molekulinės biologijos ir taikomosios ekologijos padaliniais. Šių bandymų tikslas yra iš kiaulpienių šaknų išskirti natūralų lateksą, kuris gamyboje pakeistų atogrąžų miškų plantacijose išgaunamą natūralų kaučiuką. Tuo labiau, kad kiaulpienės galima auginti net ir ten, kur žemė netinkama kitoms kultūroms, tad kurti šių augalų ūkius šalia gamyklų Europoje būtų ekonomiškai ir ekologiškai naudinga. Mažesni medžiagų transportavimo atstumai reikštų mažesnę CO2 taršą, galima būtų sumažinti atogrąžų miškuose auginamų kaučiukmedžių kiekį, o padangų gamintojas būtų apsaugotas nuo pasaulinėje gumos rinkoje nuolatos svyruojančių kainų. Kadangi padangų gamyboje naudojama nuo 10 iki 30 procentų iš kaučiukmedžio (lot. hevea brasiliensis) išgaunamo natūralaus kaučiuko, nauda yra daugiau nei akivaizdi.

sponsoring_03-Image