Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

stage_image1_lg

Kompanija

Įmonės

Faktai ir skaičiai

article_66w_image1

„Continental“ įmonė įkurta Hanoveryje 1871 metais kaip akcinė bendrovė „Continental-Caoutchouc- und Gutta-PerchaCompagnie“. Pagrindiniame fabrike Hanoveryje buvo gaminami minkštos gumos gaminiai, guma impregnuoti audiniai ir pilnavidurės padangos vežimams ir dviračiams.

1898 m. pažymėti pirmąja sėkme gamyboje ir plėtroje – pradėtos gaminti automobiliams skirtos pneumatinės padangos lygiu protektoriumi. Amžių sandūroje „Continental“ oro balionų fabrike buvo klijuojamos pirmojo Vokietijos dirižablio detalės. 1904 m. „Continental“ tapo pirmąja kompanija pasaulyje, sukūrusia automobilinę padangą su grioveliais, 1905 m. pradėta geriau su kelio danga sukimbančių padangų su kniedėmis gamyba (panašių į šiuolaikines dygliuotasias padangas), o dar po trejų metų mes išradome nuo padangos atskiriamą ratlankį, skirtą įprastiems automobiliams. 1909 m. prancūzų lakūnas Louis Blériot tapo pirmuoju žmogumi, perskridusiu Lamanšo sąsiaurį. Jo viensparnio lėktuvo sparnai buvo padengti „Continental“ pagaminta medžiaga.

Praėjusio amžiaus trečiojo dešimtmečio pabaigoje kompanija susijungė su kitomis pagrindinėmis gumos pramonės įmonėmis ir pakeitė pavadinimą į „Continental Gummi-Werke AG“.

1951 m. mes pradėjome gaminti konvejerių juostas su plieniniu kordu. 1955 m. pirmieji pasaulyje sukūrėme pneumatines linges sunkvežimiams ir autobusams. 1960 m. pradėjome serijinę padangų su kordu gamybą. Praėjus maždaug 30 metų mes rinkai pasiūlėme pirmąsias aplinkai nekenksmingas lengvųjų automobilių padangas.

1995 m. įkurtas automobilių sistemų padalinys, siekiant sustiprinti sistemų verslą su automobilių pramone. 1997 m. mes pristatėme pagrindinę hibridinių pavarų sistemų technologiją.

Šiandien „Continental“ yra tarp 5 didžiausių automobilių pramonės tiekėjų pasaulyje. Tiekdama stabdžių sistemas, jėgos agregatų bei važiuoklių sistemas ir dalis, matavimo prietaisus, informacinius-pramoginius sprendimus, automobilių elektroniką, padangas ir techninius elastomerus, „Continental“ prisideda prie didesnio vairavimo saugumo ir pasaulio klimato apsaugos. Be to, „Continental“ yra kompetentingas partneris automobilinio ryšio tinklo srityje.

„Continental“ įmonę sudaro automobilių pramonės grupė ir gumos grupė, kurios skirstomos į penkis padalinius:

Važiuoklės ir saugumo padalinys kuria šiuolaikines aktyvios ir pasyvios saugos bei automobilio dinamikos technologijas.

Jėgos agregatų padalinys ieško pažangių ir efektyvių sprendimų visų klasių transporto priemonių dabartiniams ir ateities jėgos agregatams.

Automobilio salono padalinio veikla apima visas sritis, susijusias su informacijos automobilyje pateikimu ir valdymu.

Padangų padalinys siūlo bet kokiam pritaikymui skirtas padangas – nuo lengvųjų automobilių, sunkvežimių, autobusų ir statybų transporto priemonių iki specialių automobilių, dviračių ir motociklų. „Continental“ padangos išsiskiria puikiu jėgų perdavimu, išskirtinai patikimu sukibimu bet kokiomis oro sąlygomis ir geru kainos bei kokybės santykiu.

„ContiTech“ padalinys kuria ir gamina automobilių pramonei ir kitoms pagrindinėms pramonės šakoms skirtas funkcines bei sudedamąsias dalis ir sistemas.