Gaminiai lengviesiems automobiliams / vienatūriams / 4x4

stage_image1_lg

Kompanija

Automobilių pramonės grupė

Inovacijos mobiliai automobilinei ateičiai

article_66w_image1

„Continental“ kuria išmanias technologijas žmonių ir daiktų pervežimui. Įmonė kaip patikimas partneris, tarptautinis automobilių pramonės tiekėjas, padangų gamintojas ir gamybos partneris užtikrina tvarius, saugius, komfortiškus, individualius ir įperkamus sprendimus. 2014 m. korporacijos penkių padalinių (Važiuoklės ir saugos, salono, jėgos agregatų, padangų ir „ContiTech“) pardavimai siekė maždaug 34,5 milijardo eurų. Šiuo metu „Continental“ dirba apie 200 000 žmonių 53 šalyse.

Važiuoklės ir saugos padalinys kuria ir gamina integruotas aktyvios ir pasyvios saugos technologijas, o taip pat gaminius, gerinančius automobilio dinamiką. Gaminių asortimentas apima nuo elektroninių ir hidraulinių stabdžių bei važiuoklės valdymo sistemų iki jutiklių, pažangių pagalbos vairuotojui sistemų, saugos oro pagalvių elektroninių dalių ir jutiklių bei elektroninių pneumatinės pakabos sistemų iki priekinio stiklo ir priekinių žibintų apiplovimo sistemų. Didžiausias dėmesys skiriamas aukštam sistemos išmanumo lygiui ir jos dalių integravimui į saugos koncepciją „ContiGuard“. Važiuoklės ir saugos padalinyje visame pasaulyje dirba virš 38 000 žmonių, o padalinio pardavimų pajamos 2014 m. siekė apie 7,5 milijardo eurų.

Automobilio salono padalinio veiklos centre yra informacijos valdymas ir išmanios transportavimo sistemos, taip pat čia kuriami įvairiausi gaminiai skirtingiems automobiliams. Gaminami prietaisų skydeliai, daugiafunkciniai ekranai ir projekciniai ekranai (HUD), valdymo blokai, elektroninės įlipimo į automobilį ir padangų informacinės sistemos, radijo aparatai, informacinės-pramoginės sistemos, duomenų įvedimo prietaisai ir valdymo skydeliai, klimato kontrolės blokai, siūlomi telematiniai sprendimai ir paslaugos, programinė įranga, o taip pat kabinos. Salono padalinyje visame pasaulyje dirba virš 36 000 žmonių, o padalinio pardavimų pajamos 2014 m. siekė apie 7,0 milijardo eurų.

Jėgos agregatų padalinys kuria ir gamina pažangias ir efektyvias automobilių jėgos agregatų sistemas. Plačiame gaminių asortimente yra benzino ir dyzelinių degalų įpurškimo sistemos, variklio ir važiuoklės valdymo blokai, įskaitant jutiklius ir solenoidus, išmetamųjų dujų apdorojimo technologijos, o taip pat degalų tiekimo sistemos ir hibridinių bei elektrinių pavarų sudedamosios dalys ir sistemos. Jėgos agregatų padalinyje visame pasaulyje dirba apie 34 500 žmonių, o padalinio pardavimų pajamos 2014 m. siekė apie 6,5 milijardo eurų.